מטבע אליין וורלדס | Alien Worlds (TLM) | סקירה [2022]

תוכן עניינים
TLM

טריליום (TLM) Alien Worlds הוא אסימון NFT מטאוורס, שבו שחקנים מתחרים על משאבים נדירים,  בכלכלה המרוכזת סביב עולמות פלנטריים. בשל כך, ל-Alien Worlds יש גם אלמנט פיננסי מבוזר (DeFi) במשחק, שכן שחקנים מתקדמים על ידי החזקה של TLM ושימוש ב-TLM כדי להצביע ב״כוכב הלכת״ Decentralized Autonomous Organizations (DAOs).

משחקי NFT מסוג ״שחק כדי להרוויח״ זכו לצמיחה אדירה בערך ובפופולריות השנה.
Alien Worlds מאפשרים לשחקנים, הנקראים “חוקרים” להרוויח פרסים כספיים באמצעות משחק או השתתפות בכוכב הלכת DAOs. על ידי כרייה ב-Alien Worlds, משתמש מתוגמל עם המטבע המקומי, בתוך המשחק – טריליום (TLM) או חבילותNFT . שחקנים יכולים להחזיק (stake) ב- TLM כדי לעלות את כמות התגמולים שהם מקבלים או להילחם עם משתמשים אחרים עבור NFTs.

עד כה, Alien Worlds יצרה חלק נכבד ממפת הדרכים שלה, כאשר TLM נמצאת על ה-Launchpad של בינאנס וקיימת תקופת פארמינג של TLM על גבי ה-Launchpool של בינאנס. חלק גדול מהפיתוחים של המשחק נוצרו גם כן. בהמשך הדרך, Alien Worlds שואפת להפוך את תהליך הקבלה של הקצאה יומית לבעלי קרקעות במשחק לאוטומטית. חפצי NFT ישוחררו בקרוב, ותוכניות עתידיות כוללות יכולת פעולה הדדית של NFT.

מי הם המייסדים של Alien Worlds?

המשחק פותח על ידי המפתחים הגרמניים Dacoco GmbH , שיצרו שלושה פרויקטים עד היום. Alien Worlds נוצר בשנת 2020.

Dacoco מבוססת בצוג, שוויץ, הנחשבת ל”עמק הקריפטו” של שוויץ, בשל מספר חברות הבלוקצ’יין והקריפטו שבסיסן שם. הם טוענים שהם מומחי ארגוני קהילה אוטונומיים מבוזרים, וגם פועלים כמאמתים של איגודים על WAX.

מה מייחד את Alien Worlds?

התכונה הייחודית הראשונה של Alien Worlds היא שזהו גיימינג מטאוורס הכולל מספר DAOs [1], המעניק לכל בעל מטבע של TLM חלק בקבלת ההחלטה מי מנהל את הפלטפורמה, ומאפשר לאנשים להשתמש ב-TLM כדי להחזיק, להצביע או אפילו להפוך למנהיג.

שחקנים יכולים להחזיק בTLM שלהם על כוכב DAOs, אשר לאחר מכן מראה את הברית שלהם עם כוכב לכת ומאפשר להם לקבל יותר תגמולי TLM יומיים. בהתבסס על כמות הTLM הנמצא בהחזקה, זה משפיע על המידה שבה משתמש יכול להצביע עבור עתיד כוכב הלכת.

הפיכה למנהיג בעולמות החייזרים אינה בהכרח קשה להגשה, שכן הפלטפורמה מאפשרת לשחקנים להתמודד על המועמדות להיות חבר מועצה ביותר מכוכב אחד. כל כוכב לכת יכול להיות מנוהל על ידי יותר מחבר מועצה נבחר אחד, שיחלוק שליטה מרובת חתימות על חשבון כוכב לכת DAO המתאים.

תכונה ייחודית נוספת של Alien Worlds היא שניתן לשחק בו בחינם, הוא עוקף עלויות מחסום יקרות שהן תכונה של משחקים מסורתיים רבים, והופכת אותו לידידותי למתחילים.

כעדות לפופולריות של Alien Worlds, זהו משחק הNFT המדורג שני בצמיחה המהירה ביותר. על פי DappRadar , הוא השני בכל היישומים המבוזרים (DApp) והראשון בכל משחקי DApp על ידי משתמשים 24 שעות. ניתן לייחס זאת בין השאר למאמצי הפיתוח של קהילת Alien Worlds – הם פעילים ב-18 שפות ב Discord – פלטפורמת הודעות פופולרית לקהילות קריפטו, המכוונת למדינות דוברות אנגלית, סין, רוסיה, יפן וטורקיה. יתרה מזאת, הצוות נוקט גם במאמצי לוקליזציה כדי לתמוך בשחקנים פיליפיניים, אינדונזים והודים, שבהם משחקי P2E (״שחק כדי להרוויח״) פופולריים ביותר, כפי שניתן לראות ב- Rise of Axie infinity. מאמצים קהילתיים נוספים כוללים: הטמעת נכסים רוחניים ידועים, תמיכה בקהילות הפעילות בטלגרם ודיסקורד, Airdrops וקידום ממומנים, תמיכה במאמצי התרחבות וביצוע קבוע של AMAs.

כמה מטבעות של Alien Worlds (TLM) יש במחזור?

נכון לספטמבר 2021, ההיצע הכולל של אסימון Alien Worlds TLM הוא 5,135,726,585 וההיצע הכולל המרבי של TLM הוא 10,000,000,000. הקצאת אסימון TLM היא כדלקמן: 13.75% למכירה בהנפקה ראשונית; 6.69% למכירה מוקדמת של TLM, 2.92% לLaunchpad של בינאנס, 3.5% לפיתוח פרוטוקול חיצוני; 9.24% להוצאות שיווק; 13.14% לקרן של Alien Worlds , 5.35% ליועצי הפרויקט; 14.6% לצוות המפתח; 3.89% לממשל; 5.84% להפרשת נזילות; 3.41% כתגמולי החזקה; 0.78% משמש לביקורות אבטחה; 14.24% למענקי המערכת האקולוגית; 2.72% לשימוש לתגמולים עבור השתתפות.

וזהו מצבו של המטבע כיום:

כיצד מאובטחת רשת Alien Worlds?

 פועל על שלושה בלוקצ’יינים שעליהם נמצא האסימון המקורי שלה TLM:
– הרשת החכמה של בינאנס (BSC)
– אתריום
– WAX

כל אחד משלושת הבלוקצ’יינים תומך בפונקציות השונות של Alien Worlds המאפשרות לו לפעול בצורה חלקה ובטוחה. בתור התחלה, בינאנס תומך בפונקציונליות ההחזקה, מה שמאפשר למחזיקי BEP-20 TLM להפעיל משימות. מצד שני, WAX מאפשר שכבת עסקאות חינמית עבור הלוגיקה של משחקים.

נתוני תמונת NFT מאוחסנים במערכת הקבצים הבין פלנטרית (IFPS) מסוג ״עמית לעמית״ המאפשרים לנתונים אלו להישאר מבוזרים ומאפשרים ליישומים חיצוניים להישאר בתקשורת עם פונקציות ונתונים על השרשרת, כך שהמשחקים והפונקציונליות יוכלו לפעול כרגיל.

איפה קונים TLM?

Alien Worlds  רשומה במספר בורסות למטבעות קריפטוגרפיים כמו בינאנס וצ׳יינג׳לי.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו בבקשה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
נאו לוגו
מטבע נאו | NEO (NEO) | סקירה [2022]

ניאו מציגה את עצמה כמערכת אקולוגית “צומחת ומתפתחת במהירות” שמטרתה להפוך את הבסיס לדור הבא של האינטרנט – כלכלה חדשה

ביטס אוף גולד
ביטס אוף גולד (Bits of Gold)

ביטס אוף גולד (Bits Of Gold) הוקמה בשנת 2013 והיא חברת חלפנות המטבעות הדיגיטליים הראשונה בישראל ומאפשרת מסחר במטבעות BTC

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *