Staker הכירו את הפלטפורמה ואת הרווח שהיא מאפשרת

תוכן עניינים
staker

חלומות לעתיד טוב יותר

לכולנו יש חלומות ושאיפות לעתיד. אנחנו רוצים להבטיח חינוך השכלה לילדים, אחרים חולמים על דירה ללא משכנתא מעיקה, ולאלו שפחות חייך הגורל – לצאת ממעגל החובות. מימוש השאיפות הללו כרוך בהקרבה וחיסכון בהווה למען עתיד טוב יותר.

הבעיה שבסביבת ריבית אפסית אין ממש עידוד לחיסכון. ובאמת אם עיון בדוחות של הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מגלה כי משפחה ישראלית ממוצעת חוסכת סכום שנע סביב ה-0 ש”ח בממוצע בשנים האחרונות.

המצב די דומה גם בכלכלה האמריקאית לצורך העניין.

פשוט אין ממש מוטיבציה לייצר חיסכון. בשקלול האינפלציה אנחנו מגיעים כנראה גם לחיסכון ריאלי שלילי.

מה אם היית יכול להיחשף לטכנולוגיה הפיננסית החדשה המבוססת על בלוקצ’יין ולהתחיל לבנות חיסכון בתנאים משתלמים עבורך ועבור משפחתך?

Staker מתיימרת לפתור בעיה זאת.

להרוויח עם Staker

 מצהירים כי הם מאמינים שהבנקים נכשלים במשימתם ומציעים חלופה טובה יותר בזכות חוזים חכמים דיגיטליים.

לצורך המחשת הנקודה הם מציגים את ההשוואה הבאה:

 

הבנק שלך

Staker + HEX

ריבית על החסכון

אפסית

20%-40% לשנה

זמינות

בשעות פעילות הסניף. לאחרונה חלקית בדיגיטל

24/7

שקיפות

חלקית. ישנם מספר דוחות מוגדרים

כל המידע נמצא על הבלוקצ’יין

תכנית שותפים

לא יודעים מה זה

ניתן לייצר מקור הכנסה נוסף של 20% מההפניות שלך

סושיאל

אין

ניתן לחקות משקיעים מובילים

 

לדבריהם, מדובר באחד הפרוטוקולים הפיננסיים הטובים ביותר הקיימים בבלוקצ’יין. ה- HEX הוא אחד המטבעות העולים של שנת 2020. חלק מהמשתמשים הרוויחו יותר מ -40% ריבית בנוסף לעליית המחיר בשווי המטבע.

משתמשים מתוגמלים על נעילת הכספים שלהם. ככל שאתה נועל אותם לתקופה ארוכה יותר, כך התגמול גבוה יותר. מצד שני, שחרור לפני הזמן גורר קנס יציאה מוקדמת.

נכון לינואר 2021, 30,000 משתמשים מחזיקים 500 מיליון דולר הנעולים ל-5 שנים בממוצע.

ריבית דריבית היא הפלא השמיני בעולם. מי שמבין את זה, מרוויח את זה; מי שלא, משלם את זה.

אלברט איינשטיין

המסלול המהיר לסטאקינג

Staker  שמו לעצמם כמטרה לפשט את תהליך הסטאקינג ולאפשר לכל אחד לגשת להזדמנויות הפיננסיות הטובות ביותר. באמצעות Staker תוכלו לעבור מכסף פיאט המקומי לסטאקינג תוך מספר דקות על ידי:

הגדרת ארנק חכם מאובטח שתוכנן על ידי  gnosis-safe.io

קניית HEX, ETH או USDC

החלפה ל- HEX, ETH או USDC באמצעות הבורסה 1inch

והתחלת ביצוע סטאקינג בקליק אחד.

סטייקר

פיצ'רים של Staker

עסקאות ללא את’ר

כידוע האת’ר משמש מאין “דלק” מאחורי ביצוע העסקאות. סטייקר מאפשרת את ביצוע העסקאות ללא המצאות האת’ר בארנק. היא אומדת את המחיר הסופי על סמך דרישות הגז ומחיר ה-Uniswap הנקודתי של הצמדים את’ר, HEX ו-USDC

אין עסקאות תקועות

שירות ממסר העסקאות ניתן על ידי Rockside.io מה שמבטיח שעסקה תבוצע בתוך חלון זמן מוגדר (אין יותר עסקאות תקועות). כאשר מבצעים עסקה על ידי משתמש, היא מועברת לשירות הממסר.

העסקה הראשונית מציינת מחיר דלק כאשר היא מועברת לשירות הממסר. מחיר זה משודר לרשת ETH. אם העסקה לא נקלטת בתוך חלון זמן מסוים, המשדר יעלה את מחיר הדלק וישדר מחדש את העסקה. זה ממשיך להתרחש עד להשלמת העסקה. כל זה נעשה ללא עלות נוספת למשתמש.

כך מתנהל מין מכרז מאחורי הקלעים עד להשלמת העסקה.

מה זה Rockside Relayer?

 [1] Rockside Relayer הוא שירות משלוחי עסקאות ללא ממונה (non custodial). בעת שליחה של עסקה דרך שירות ה Rockside, תוכלו לספק מספר דברים:
מגבלה למחיר הדלק (gas), שהוא המחיר המקסימלי שברצונך לשלם על העסקה.
ומהירות העסקה שתתבצע על הבלוקצ’יין.

Rockside בעצם דואגים לביצוע העסקה שלכם במחיר הטוב ביותר ועם כמה שפחות עיכוב.

איזה בעיה Rockside Relayer פותר?

לפעמים עסקאות המתבצעות על בלוקצ’יין האת’ריום נתקעות או פשוט הולכות לאיבוד. כדי לנסות לפתור בעיה זו, מפתחים משלמים כסף רב יותר על עסקאות ועליהם להישאר עירניים לגבי העסקה שלהם, שכן יהיה עליהם לשחרר אותן ממצב תקוע. Rockside הוא שירות ממסרים של עסקאות המתרחשות על הבלוקצ’יין של אתריום, במחיר ובזמן קבועים מראש. Rockside מבטיח לך שהעסקאות אכן יתבצעו כפי שתוכננו, וישלם כל תוספת של דלק (gas), מה שאומר שלא תצטרכו לדאוג מהעסקה, Rockside מבטיחים שכל עסקה תתבצע לפי התנאים שלכם.

הגז לא נגמר לעולם

סטייקר מבצע את אומדן הגז הטוב ביותר האפשרי לעסקאות המתבצעות. נוסף על האומדן, סטייקר קובע את מגבלת הגז ומוכן לשלם פי שניים מהסכום המשוער.

כתוצאה מכך, משתמשים באפליקציית Staker לא צריכים להיתקל בשגיאות גז במהלך ביצוע החוזה.

ואין כמובן תשלום עבור עסקאות כושלות.

סטאקינג בקליק אחד

ניתן בפקודת סטאקינג בודדת לשלוח מספר רב פעולות שיש לבצע ולסגור את הכספים לתקופות שונות. על מנת לאזן בין הנזילות הדרושה לנו לכמות הכסף שנרצה לסגור. בעסקה כזאת, המשתמשים יכולים לשלם עבור הדלק מתוך הרווח. כך משיגים תשואה מקסימאלית, אין צורך לשמור כסף בצד לצורך תשלום העמלות. כל הכסף עובד והעמלה משולמת מהרווחים.

החלפה

ההחלפה מופעלת באמצעות בורסת 1inch. ככל שתשתדרג הפלטפורמה בעתיד יתווספו עוד אפשרויות המרה.

לקריאת המאמר המלא על בורסת 1INCH.

כרגע הזוגות היחידים שנתמכים במהלך תהליך ההשקה יהיו HEX, ETH ו- USDC זה מאפשר למשתמשים לרכוש ETH או USDC בכסף הפיאט הרגילים, להפקיד ולהחליף.

מקורות מימון

סטייקר משלב שלושה ספקי מימון נפרדים. האינטראקציה איתם נוחה והנתונים עוברים בצורה חלקה בין המערכות.

ספקיות הנוכחיות הן – Ramp, Transak ו- Indacoin.

תכונות אבטחה

אבטחה היא המרכיב החשוב ביותר בכל הנוגע לאחסון קריפטו. צוות Staker עבר ויישם רבות מהשיטות המומלצות המוצעות לאחסון וגישה אל המידע באופן מאובטח במכשירי iOS ו- Android.

הארנק לא משמש למשמורת

המפתח הפרטי נוצר במכשיר ולעולם אינו נחשף לצוות Staker. שני תקנים שונים משמשים לייצור ארנקים – BIP32 ו- BIP39. תמיכה בסטנדרטים אלה פירושה שביטוי הסיד תואם להתקני אחסון אחרים של 24 מילים כמו הארנקים המובילים  טרנזור ולדג’ר.

 

ארנק trezor one
ארנק לדג'ר

ארנק חכם

ארנק חכם הוא המונח הנפוץ לחוזה שנפרס בבלוקצ’יין את’ריום המשמש כארנק עבור המשתמש – ומספק אינטראקציה עם חוזים אחרים מטעם המשתמש.

ארנקים חכמים מרחיבים את היכולת של מה שאפשר לעשות. למשל: שליחת פקודות מרובות בפנייה אחת, תשלום עבור עסקאות עם ETH או ERC20, ושירות ממסר עסקאות. דברים אלה ישפרו מאוד את איכות החיים עבור משתמשי האפליקציה.

סטייקר משתמש ב- Gnosis Safe v1.1.1, שיש לו ביקורות אבטחה מעולות וכיום היא הגרסה הנפוצה ביותר. Gnosis Safe מאחסנת כיום כ- 8.3 מיליארד דולר למשתמשים כולל ETH ו- ERC20. לכל משתמש ב- Staker תהיה כספת בבעלות הארנק שנוצר במכשיר.

העברת בעלות על הארנק החכם

Gnosis Safe מספק את היכולת להעביר את הבעלות על הכספת. היכולת להעביר בעלות על ארנק חכם מאפשרת למשתמשים:

  •         העברת בעלות לארנק חומרה
  •         שינוי בעלות על הסטאקינג ללא רישום סטאקינג מחדש
  •         העברת בעלות על הארנק החכם כמתנה

למרות שהאפשרות של העברת בעלות עדיין אינה נתמכת על ידי אפליקציית Staker, ל- Gnosis Safe יש את הפונקציונליות הזמינה וניתן יהיה להשתמש בה בעתיד.

מה זה Gnosis Safe?

ה- Gnosis Safe הוא ארנק הבנוי על ידי חוזים חכמים המאפשר למשתמשים לאחסן מטבעות ETH ו- ERC20 בצורה מאובטחת ולקיים אינטראקציה עם האינטרנט המבוזר. בבסיסו, מדובר בארנק מרובה חתימות (multisig). משמעות הדבר היא שמשתמשים נדרשים לאשר עסקאות הן עם האפליקציה של Gnosis שלהם והן עם המאמת הבטוח של Gnosis (תוסף לדפדפן).

רוב המשתמשים ב- Ethereum רגילים לארנק בעל מפתח יחיד, המכונה לעתים קרובות חשבון בבעלות חיצונית (EOA). חשבונות אלה מאובטחים באמצעות מפתח פרטי, אשר לרוב כולל “ביטוי ראשוני” (seed phrase). אם מפתח פרטי זה נפגע בדרך כלשהי, ניתן לגנוב את הכספים המאובטחים בארנק.

אם העסק שלכם מורכב מיותר מאדם אחד, חשבונות בבעלות חיצונית אינם דרך בטוחה לנהל את נכסי הקריפטו שלכם. אם עובד מחליט לעזוב או מתרשל עם המפתח הפרטי, הכספים נעלמים לנצח. גם אם העסק שלכם מורכב רק מעצמכם, זו עדיין לא דרך אידאלית לניהול נכסים. אז מה הפתרון הטוב יותר?

הפתרון של Gnosis Safe

כאן נכנס לתמונה Gnosis Safe עם היכולת המרובת חתימות שלו, ה Multisig. זהו ארנק העובד על חוזים חכמים, הפועל ב- Ethereum ודורש מספר מינימלי של אנשים לאשר עסקה לפני שהיא יכולה להתרחש. אם למשל יש לכם 3 שותפים עיקריים בעסק שלכם, אתם יכולים להגדיר את הארנק כך שידרוש אישור מכל 3 האנשים לפני שליחת העסקה. זה מבטיח שאף אחד לא יכול לסכן את הנכסים.

בנוסף, Gnosis Safe מעניקה לכם משמורת עצמאית מלאה על הכספים שלכם. אין סיכון שבנק חיצוני יתערב בניהול נכסי הקריפטו שלכם, והחוזה החכם המפעיל את Gnosis הוא לגמרי בשליטתך.

זהו פתרון מעולה בעיקר לעסקים הכוללים יותר מאדם אחד ובעלי נכסי קריפטו. Gnosis Safe מבטיחה אבטחה גבוהה יותר מארנק דיגיטלי רגיל, ואפשר לחבר אליה מספר רב של ארנקים.

מה יקרה אם סטייקר תעלם?

שום דבר רע. הארנק החכם של Gnosis נפרד לחלוטין ויושב על שרת אחר. והוא מתממשק עם כל האפליקציות הייעודיות.

תכנון לעתיד

בעתיד מתכנן הצוות של סטייקר להוסיף לאתר אפליקציה מותאמת אישית שתומכת באינטראקציה עם חוזה HEX. עם זאת, מבלי שזה קיים כיום המשתמשים עדיין יכולים לבצע עסקאות כנגד החוזה החכם HEX דרך האתר שלהם. התכנון הוא לעשות זאת בצורה הבאה: טעינת הסיד על ארנק תואם כמו לדג’ר או טרנזור, חיבורו ל- Gnosis וייבוא הכספת ויצירת העסקה הרצויה.

שחזור הסיד

Gnosis מאפשרת הרחבות באמצעות מודולים. מודול אחד שצפוי להיות מושק בעתיד הקרוב הוא התאוששות חברתית או סוג של אפוטרופוס המאפשר אפשרויות התאוששות מגוונות. אחת האפשרויות הללו קיימת כבר היום ומאפשרת למשתמשים לבחור שלוש כתובות ואם שלושתן מסכימות, ניתן לקבל סיד חדש. אפשרות בהחלט מועילה כי הסיד אכן הולך לאיבוד לפעמים.

תוכנית אפיליאציה

Staker  מציעה תוכנית אפיליאציה שווה ביותר לתגמול המשתמשים על העלאת אנשים חדשים לפלטפורמה:

המפנים יוכלו לקבל 20% מההכנסות שיגיעו דרכם.

לדוגמא:

על סכום הפקדה של 1000 $ – תגבה עמלה בסך 2 דולר + עמלת סכום של 2% = 22 דולר עמלת סטייקר

מתוך עמלות הסטייקר של 22 דולר, המפנה מרוויח 20% (4.40 דולר). לא רע, נכון?

Roadmap

על פי אתר החברה, אלו התכניות לשנה הקרובה:

  •         אפליקציית אינטרנט
  •         פעילות פיתוח להוזלת מחיר העסקאות
  •         ארנקים מאובטחים עוד יותר באמצעות התאוששות חברתית
  •         שיפור ה- UX

מצאת מאמר זה מעניין? אולי יעניין אותך לקרוא מאמרים על בורסות נוספות:

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו בבקשה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *