מישהו שקנה SHIB בשווי 3,400 דולר באוגוסט לפני שנה. כעת הוא שווה 1.55 מיליארד דולר.

תוכן עניינים
shiba

פורסם לאחרונה כי הודלר (מי שקונה את המטבע בשביל להחזיק בו לטווח ארוך) SHIB שהוציא 3,400 דולר על המם קוין באוגוסט שעבר הוא כעת מיליארדר קריפטו מהרכישה הזו בלבד, כשהנכס צבר 94,278,239.8% בשנה האחרונה. כן, זאת לא טעות הקלדה. תשואה שנתית של למעלה מ-94 מיליון אחוז.
מישהו עם חוש מפותח ככל הנראה לראיית הנולד השכיל להפוך תוך שנה 3,400 לסכום עתק של 1.55 מיליארד דולר נכון ליום חמישי האחרון.
בסך הכל, אותו אלמוני רכש את המטבע 44 פעמים מאז אוגוסט 2020 – כש-3,200 דולר הרכישה הגדולה ביותר מכולן – והאחזקה הכוללת שלו בסך 70,200,003,107,594 SHIB שווה כעת 5.63 מיליארד דולר.
לדעתי, הסיפור פשוט לא יאמן ומדהים וכל הכבוד למי שהצליח להפוך סכום לא משמעותי במיוחד של 10 אלף ש”ח למיליארדי דולרים תוך שנה בלבד. אבל זה העולם החדש בו אנחנו חיים.
המידע פורסם בטוויטר. לאחר שיתוף כתובת הארנק בטוויטר, אחד המשתמשים האחרים העלה שאלה טובה. הוא שאל האם סכום כזה ניתן בכלל למימוש? האם שוק המטבע SHIB נזיל מספיק כדי לספוג 5.7 מיליארד דולר אם הארנק הזה יימכר?

לפי Etherscan [1], ההודלר האלמוני של SHIB רכש את האסימון דמוי הכלב בתשע הזדמנויות באוגוסט 2020, והוציא סכום כולל של 3,400 דולר ב-Wrapped Ethereum (wETH) באותו חודש.
מכיוון שמחיר ה- SHIB עלה מאז ביותר מ-94 מיליון אחוז בשנה האחרונה, ועומד על 0.00008094 דולר בזמן כתיבת שורות אלו, ההודלר הפך למיליארדר קריפטו מרכישותיו באוגוסט בלבד.

doge

נגד

shiba

על פי הנתונים בעת כתיבת המאמר שווי השוק הכולל של SHIB שווה כעת 40.3 מיליארד דולר. העלייה האדירה של 1,063% בערכו של הנכס במהלך 30 הימים האחרונים גרמה ל-SHIB להדיח את ה-Dogecoin (DOGE) האהוב על בסיסו עוצב ברשימת 10 המובילים.

בזמן כתיבת שורות אלה, SHIB מדורגת כעת במקום התשיעי, בעוד DOGE נמצא במקום ה-11 עם שווי שוק של 31.6 מיליארד דולר. העקיפה הזאת עוררה כמות גדולה של תגובות בטוויטר וברחבי הרשת.

ניתן להסביר את העלייה המטאורית על ידי שלוש סיבות מרכזיות העומדות מאחורי המומנטום השורי של SHIB.

  1. שיפור בגישה למשתמשים באמצעות רישומים בבורסות קריפטו מרובות אם בשלב זה אתם תוהים היכן ניתן לרכושאת המטבע, אז אנחנו כמחזיקי כרטיס ישראלים יכולים לעשות זאת בקלות דרך בורסת בינאנס דרך הקישור הבא:

אן דרך הפלטפורמה צ’יינג’לי דרך לינק זה:

2. השקת פרויקט הניפטי ל-Shiba Inu עצמו המכונה “Shiboshi’s”
הניפטיז ממשיכים להיות אחד מהמגזרים הפופולריים ביותר של האקו סיסטם של מטבעות קריפטוגרפיים ומהווים דרך אמינה לפרויקטים להגביר את האינטראקציה והתמיכה בקהילה שלהם.

ההשקה של Shiboshi כללה 10,000 ניפטיז ולחברי הקהילה היו 24 שעות לרכוש אותם באמצעות טוקן LEASH של הפרוטוקול.

כל ה-Shiboshi הושקו כעת ומופיעים ב-OpenSea NFT Marketplace.

 

3. עלייה בחוזים עתידיים עם ריבית פתוחה במספר (למען האמת ברוב) הבורסות על מטבע זה. על פי אנליסט הקריפטו המוביל מרסל פצ’מן “לונגים כעת ברווח עצום, אז קל להם יותר להמשיך לקנות ולדחוף את המחיר למעלה. נראה שאין שורט סלרים ‘אמיתיים’, רק עושי שוק. אילו היו חיסולים ענקיים, הריבית הפתוחה הייתה יורדת”.

 

ומילה אחרונה על הדודג’קוין. זה לא שמצבו רע, כן? פשוט בעוד שה-SHIB רשם עלייה מטאורית בזמן האחרון, כאשר המם קוין הישן עלה “רק” ב-18.5% במהלך 30 הימים האחרונים כדי לעמוד על 0.23 דולר למטבע.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו בבקשה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
בנאדם באפלה
מי זה סטושי נקמוטו?

רקע סאטושי נאקאמוטו הוא השם שנבחר על ידי הגורם, או הגורמים, העומדים מאחורי המצאתו, שימושו, ומפרטו של הביטקוין. סאטושי לכאורה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *