מטבע סרום| Serum (SRM) | סקירה [2022]

תוכן עניינים
לוגו מטבע סרום

סרום היא בורסה מבוזרת (DEX) ואקו סיסטם שמביא מהירות חסרת תקדים ועלויות עסקה נמוכות למימון מבוזר – DeFi.

סרום היא הבורסה המבוזרת היחידה בעלת ביצועים גבוהים שתוכננה סביב ספר הוראות מגבלה מרכזי על השרשרת ומנוע תואם. שותפי המערכת יכולים ליצור קשר עם ספר ההוראות על השרשרת של סרום כדי לחלוק נזילות ולהפעיל את תכונות המסחר שלהם עבור משתמשים מוסדיים וקמעונאיים.

לאור הפופולריות של DeFi והצמיחה של DEXs באתריום, משתמשים ומפתחים מוגבלים על ידי עלויות גז גבוהות ועסקאות איטיות. סרום שואפת לפתור את הבעיות הללו של DeFi כמו גם בעיות של ריכוזיות שליטה, יעילות הון נמוכה ופילוח נזילות.

אסימון השירות והממשל SRM מאפשר למשתמשים לקבל הנחות על עמלות פרוטוקול וזכויות הצבעה; 100% מעמלות ההחלפה זורמים בחזרה ל SRM-באמצעות שיטת הקנייה ושריפת מטבע (buy-and-burn), תגמולים על השקעה ומענקים לאקו סיסטם.

מחיר SRM – מצב כיום

מחיר הסרום הנוכחי נכון לזמן כתיבת מאמר זה הוא $4.02 דולר עם נפח מסחר יומי (24 שעות) של $130,592,558 דולר. אנו מעדכנים את מחיר ה-SRM לדולר אמריקאי בזמן אמת. שווי השוק שלו כיום הוא $535,306,461 דולר. זהו מצבו כיום:

מי הם המייסדים של סרום?

סרום הוא פרויקט קוד פתוח שנוצר על ידי התאגדות של שותפים הכוללים את FTX [1], Alameda Research וקרן סולנה (Solana).

פיתוחו נתמך כיום על ידי קרן Serum, בגיבוי קבוצת מומחים במטבעות קריפטוגרפיים, מסחר ומימון מבוזר. הפרויקט לווה חלק ניכר מהעיצוב ואת הקידמה המחשבתית ממספר רב של חברות בתעשיות המטבעות הקריפטוגרפיים והפיננסים.

מה מייחד את SRM?

פר ההוראות המרכזי של ומנוע ההתאמה של הבורסה המבוזרת של סרום מספקים נזילות והתאמת מחיר-זמן-עדיפות לסוחרים ולפרוייקטים. משתמשים נהנים ממודל החלפה זה באמצעות היכולת לבחור את המחיר, הגודל והכיוון של העסקאות שלהם. פרויקטים יכולים להנות מהארכיטקטורה הקיימת של סרום, מנזילות מוגבלת ומשירות התאמה.

כמה מטבעות סרום (SRM) יש במחזור?

האספקה במחזור של סרום (SRM) עומדת על 54,861,111 SRM נכון לאוגוסט 2021, עם אספקה מקסימלית של 10,000,000,000 SRM.

כיצד מאובטחת רשת הסרום?

הסרום בנוי על סולנה והוא חסר הרשאות לחלוטין. סולנה הוא בלוקצ’יין בקנה מידה אינטרנטי שיכול להגיע ל-50,000 עסקאות בשנייה ולזמני חסימה של 400ms. זה ניתן להשגה באמצעות פונקציית השהייה הניתנת לאימות, הידועה כ SHA 256 hash chain. העיצוב של סרום נועד להבטיח שDeFi תוכל להתחרות מול שירותים בעלי ריכוזיות שליטה.

היכן ניתן לקנות סרום (SRM)?

ניתן לקנות ולמכור סרום (SRM) במספר בורסות מובילות, כולל הבאות:
בינאנס, קרקן או צ’יינג’לי.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו בבקשה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
בדיקת גרף
ico מה זה?

סקירה – מה זו הנפקה? בשביל ללמוד מה זה ICO, צריך לקחת צעד אחורה ולהבין מה זה IPO. המשמעות של

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *