מטבע אוגור | Augur (REP) | סקירה מלאה [2022]

תוכן עניינים
REP

זוהי פלטפורמת המשמשת לחיזויים של מאורעות. מדובר בפלטפורמה מבוזרת שמשתמשת ברשת האתריום. בשוק חיזוי, מהמרים על התוצאה של אירועים עתידיים כדי לקבל פרסים כספיים. ככל שהסיכוי שהאירוע יקרה נמוך יותר, כך גדל הפרס שמקבלים במידה והוא אכן קורה.

אוגור משתמש בחוכמת ההמונים בפלטפורמה כדי ליצור נתוני ניבוי בזמן אמת שלעתים קרובות מדויקים יותר מהמומחים המובילים. על ידי הבאת טכנולוגיית הבלוקצ’יין לקהילת החיזוי, Augur מספקת אפשרות כניסה לתחום עם פחות עמלות, נגישות רבה יותר ודיוק טוב יותר משווקים אחרים.

היסטוריה

בשנת 2015, Augur ביצעה את אחת מהנפקות המטבע הראשוניות הראשונות (ICO) באתריום וגייסה מעל 5 מיליון דולר באמצעות מכירת אסימוני REP. אוגור מכרה 8.8 מיליון REP (80% מסך ההיצע) במהלך ה- ICO שלה, על מנת לגייס כספים אלה. המכירה נערכה בארבעה מחזורים, והמחיר ששולם היה תלוי במחיר הסופי של מכירת האסימונים ובהנחה בהתאם לאיזה סבב נרכשו האסימונים.

סבב True Augur, סיבוב ראשון, נמשך 17-22 באוגוסט במהלכו קיבלו המשתתפים בונוס של 15%. סיבוב The Prophet, סיבוב שני, נמשך 22-28 באוגוסט והציע בונוס של 10%. סבב Nate Silver, סיבוב שלישי, הציע בונוס של 5% מה -28 באוגוסט-ספטמבר. מחזור Nostradamous, הסיבוב האחרון, לא הציע בונוס.

20% מהמטבעות הנותרים, 2.3 מיליון REP, הוקצו לקרן Forecast, המייסדים והיועצים.

מנגנון הפעילות

יצירת שווקים

בעבור תשלום קטן של אתריום, ניתן ליצור שוק של Augur. השווקים יכולים להיות כל דבר החל מ- “האם מחיר הביטקוין יגיע ל -200,000 דולר לפני סוף 2021?” ל “האם חייזרים יופיעו על כדור הארץ בשנת 2022?”

בעבר, בעת יצירת שוק, היה לקבוע את עלות רכישה ומכירה של מניות של אותו שוק.

אולם כעת, יוצרי השוק קובעים דמי יוצרים, וישנם דמי השתתפות גדולים יותר. עמלת היוצר היא אחוז מהתגמולים שמקבלים סוחרים מנצחים. כיוצר שוק, אתה מקבל עמלה זו והיא חייבת להיות בין אפס לחמישים אחוזים מתגמולים של הזוכים.

כיוצר שוק, יש לשמור על דמי השתתפות נמוכים מספיק כדי לעודד אנשים להציע הצעות באמצעות השוק שלך. עם זאת, הם צריכים להיות גבוהים מספיק כדי לכסות את עלות האתריום הראשונית ליצירת השוק.

הימור על מאורעות

מלבד יצירת שווקים, ניתן לקנות ולסחור במניות המייצגות את הסיכויים שהאירוע בשוק יקרה. לדוגמה, “האם הביטקוין ייתרסק ב 2022?”

המניות שוות בין 0 ל- 1 אתריום. ככל שהמחיר שאתה קונה עבורו גבוה יותר, כך סביר להניח שאתה מאמין שהאירוע יקרה.

יש שתי דרכים להרוויח כסוחר. עם מחירי מניות משתנים, ניתן לרכוש עמדות בעלות נמוכה ולמכור אותן גבוה יותר ככל שהסנטימנטים משתנים. שינויים בעולם האמיתי יכולים להשפיע על סבירות שמאורע כזה או אחר יתגשם.

ניתן גם להרוויח כסף בניבוי אירוע בצורה נכונה והחזקה במניות כאשר השוק נסגר.

הצוות מאחורי הפרויקט

אוגור, שהחלה באוקטובר 2014 כאחת הפלטפורמות הראשונות שנבנו על אתריום, היא מהפלטפורמות היותר מבוססות בעולם הקריפטו. ג’ק פיטרסון וג’ואי קרוג מובילים את הקבוצה בת 13 אנשים. לשניים ניסיון רב בעבודה עם טכנולוגיית הבלוקצ’יין ויצרו בעבר את Sidecoin – מזלג של ביטקוין.

ויטליק בוטרין, יוצר אתריום, הוא יועץ לאוגור.

הצוות פרסם את הגרסה הציבורית הראשונה של Augur ביוני 2015. זמן קצר לאחר מכן, Coinbase [1] בחר באוגור כאחד מחמשת הפרויקטים המרתקים ביותר של Bitcoin בשנת 2015. גרסת הבטא יצאה במרץ 2016.

לאחר תקופת בטא ארוכת שנים, צוות אוגור שחרר לבסוף את הרשת הראשית הרשמית ביולי 2018. שבועיים לאחר מכן, הצוות הרס את ‘מתג ההרג’ שלהם, פיסת קוד שהעניקה להם שליטה ברשת במקרה של באג קריטי. פעולה זו ביצרה עוד יותר את הפרויקט כיוון שלגוף מרכזי אין עוד שליטה. יש אנשים שמשערים שהצוות עשה זאת באופן חלקי כדי לפטור את עצמם במקרה של שווקים בלתי חוקיים שצצים ברשת.

מטבע REP

ניתן להשתמש ב- REP עצמו ליצירת שוק חיזוי, לערער על תוצאה ידועה או לרכוש אסימוני השתתפות. משתמשים יכולים גם להשיג REP על ידי רכישתו מבורס בינאנס, או דיווח על תוצאת הימור.

ובכל זאת, סוחרים אפילו לא צריכים להחזיק או להשתמש ב- REP כדי להמר על הפלטפורמה. מטרתו העיקרית היא למשתמשים המעוניינים להשתתף בתהליך הדיווח על תוצאות האירוע.

לרכישת המטבע דרך בינאנס כנסו לקישור הבא:

שווי המטבע

REP עורר תשומת לב רבה בהשקתו, מה שבא לידי ביטוי במחיר התחלתי גבוה יחסית של $1.6 למטבע. המחיר המריא למעל $100 באמצע 2018, ולאחריו צנח חזרה לכ $20. עד 2021 המשיך להיסחר בטווח שבין 10-30$, עלה מעט בתחילת 2021 למחיר של $60, וירד חזרה מטה.

קניית המטבע ואחסונו

הדרך הנוחה ביותר לקנות את ה REP היא דרך שימוש בבינאנס, הבורסה הגדולה בעולם למטבעות קריפטו. שם, תוכלו לקנות את המטבע באמצעות כרטיס אשראי ישראלי וליהנות מממשק ידידותי למשתמש, ועמלות אטרקטיביות במיוחד.

אפשרות נוספת לקנות REP היא גם דרך החלפן הבינלאומי צ’יינג’לי, שמציע פלטפורמה נוחה ובטוחה בה תוכלו למצוא מטבע זה.


מומלץ לאחסן את המטבע בארנקים הפיזיים של טרזור ולדג’ר, ארנקים הנחשבים מאובטחים במיוחד מכיוון שאינם מחוברים ישירות לאינטרנט.
כרגע Augur אינה מציעה ארנק משלה, אך הארנק המקוון Exodus הוא מומלץ בזכות הנגישות וחווית המשתמש הטובה.

ארנק טרזור

5/5

ארנק החומרה המתקדם והבטוח בעולם

ארנק לדג'ר

5/5

ארנק חומרה בטוח, מומלץ ופופולארי במיוחד

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו בבקשה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
Uniswap
בורסת ה-Uniswap

Uniswap היא בורסת קריפטו מבוזרת מובילה הפועלת על בלוקצ’יין אתריום. הרוב המכריע של המסחר בקריפטו מתרחש בבורסות מרכזיות כמו Coinbase

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *