מטבע ריידיום | Raydium (RAY) | סקירה מלאה [2022]

תוכן עניינים
Raydium (RAY)

מהו ריידיום?

Raydium הוא עושה שוק אוטומטי (Automated Market Maker – AMM) וספק נזילות הבנוי על בלוקצ’יין של סולנה עבור הבורסה המבוזרת של Serum. שלא כמו כל עושי שוק אחרים, ריידיום מספקת נזילות בתוך הבלוקצ׳יין לפנקס הוראות לימיט מרכזי, כלומר כספים המופקדים לריידיום מומרים לפקודות לימיט שיושבות בספרי ההוראות של Serum.

זה נותן לספקי נזילות של ריידיום גישה לכל תזרים ההוראות בSerum כמו גם לנזילות הקיימת שלהם.
RAY הוא מטבע השירות המקורי המשמש עבור:

כמה אסימוני RAY נמצאים במחזור?

ריידיום השיקה את הרשת הראשית שלה ב-21 בפברואר 2021 עם 555,000,000 מטבעות שנוצרו בתחילתה. 34% מכל המטבעות ישוחררו כתמריצים לכריית נזילות במשך תקופה של 3 שנים. 30% מהמטבעות מיועדים לשותפויות ולהרחבת המערכת האקולוגית של ריידיום.

זה כולל מתן מענקים לפרויקטים שבונים פרויקטים סביב ריידיום או עזרה לקהילות שלנו באופן כללי. מטבעות אלו נעולים בדרך כלל למשך שנה ונפתחים באופן ליניארי למשך השנתיים הבאות.

Raydium
RAY / USD
$1.00
-9.85%
Rank: # 282
1H change: -0.04%
24H change: -9.85%
7d change: -18.25%
30d change: -61.04%
Market Cap: $110.82 Million
24H High/Low $1.12/$1.00

מי הם המייסדים של פרוטוקול ריידיום?

AlphaRay מובילה את האסטרטגיה הכוללת, התפעול, כיוון המוצר והפיתוח העסקי עבור ריידיום. עם רקע במסחר אלגוריתמי בסחורות, אלפא עברה לעשיית שוק ולאספקת נזילות למטבעות קריפטוגרפיים ב-2017.

לאחר צלילה ל-DeFi בקיץ 2020, אלפא ראתה שקיים צורך בשוק בספר הוראות AMM כדי לצבור נזילות, ועם שחרורו של Serum, ריכזה צוות של מפתחי מסחר מנוסים כדי להתמודד עם הבעיה. XRay הוא ראש הטכנולוגיה ומנהל צוות הפיתוח של ריידיום.GammaRay עומד בראש השיווק והתקשורת תוך שהוא ממלא תפקיד מפתח באסטרטגיה ובכיוון המוצר. Gamma בילה חלק גדול מהקריירה שלו בחברת ניתוח נתונים מובילה, ועבד גם על התקשרויות עם לקוחות וגם על שיווק תאגידי. לפני ריידיום, המיקוד של Gamma בתוך עולם המטבעות הקריפטוגרפיים היה ניתוח טכני ומסחר לפי שיקול דעת.

איפה אפשר לקנות RAY?

מטבע RAY זמין במספר הולך וגדל של בורסות עם צמדי מטבעות קריפטוגרפיים ו-stablecoin הזמינים כעת. הבורסות הנזילות ביותר כוללות את בינאנס,  [1] Raydium.io עצמה, FTX.com ו-gate.io.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו בבקשה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
ארנק טרזור
סקירת ארנק הטרזור (Trezor)

אם אתם מחפשים ארנק חומרה קר איכותי ונח לתפעול,  שיאחסן את הביטקוין שלכם בבטחה, ארנק טרזור הוא התשובה מבחינתכם. כאן

ביטס אוף גולד
ביטס אוף גולד (Bits of Gold)

ביטס אוף גולד (Bits Of Gold) הוקמה בשנת 2013 והיא חברת חלפנות המטבעות הדיגיטליים הראשונה בישראל ומאפשרת מסחר במטבעות BTC

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *