מטבע פנקייק סוואפ | PancakeSwap (CAKE)| סקירה מלאה [2022]

תוכן עניינים
PancakeSwap (CAKE)

פנקייקסאוופ היא עושה שוק אוטומטית (Automated Market Maker – AMM) – אפליקציה פיננסית מבוזרת (DeFi) המאפשרת למשתמשים לסחור במטבעות, המספקת נזילות באמצעות ביצוע פארמינג וקבלת ריבית בתמורה.

פנקייקסאוופ הושקה בספטמבר 2020 והיא למעשה בורסה מבוזרת למסחר במטבעות BEP20 על הבלוקצ׳יין החכם של בייננס. פנקייקסאוופ משתמשת במודל עושה שוק אוטומטי שבו משתמשים סוחרים כנגד רמת הנזילות. מאגרי הנזילות האלו מתמלאים על ידי משתמשים המפקידים את כספם למאגר ומקבלים בתמורה אסימוני ספק נזילות (LP).

מטבעות אלה יכולים לשמש מאוחר יותר כדי לקבל בחזרה את חלקם במאגר, כמו גם חלק מעמלות המסחר. מטבעות LP אלו ידועים בשם FLIP. פנקייקסאוופ גם מאפשרת למשתמשים לבצע פארמינג למטבעות נוספים כגון CAKE ו-SYRUP. בתהליך הפארמינג, משתמשים יכולים להפקיד אסימוני LP ולקבל תגמולים עם CAKE.

פנקייקסאוופ מאפשרת למשתמשים לסחור באסימוני BEP20, לספק נזילות לבורסה ולהרוויח עמלות, להחזיק במטבעות LP כדי להרוויח CAKE, להחזיק ב- CAKE כדי להרוויח עוד CAKE ולהחזיק ב- CAKE כדי להרוויח אסימונים של פרויקטים אחרים.

מי הם המייסדים של פנקייקסאוופ?

פנקייקסאוופ היא בורסה מבוזרת מבוססת על Binance Smart Chain שהושקה על ידי מפתחים אנונימיים עם תשוקה ברורה לפנקייקים.

מה מייחד את פנקייקסאוופ?

פנקייקסאוופ משתמשת במודל עושה שוק אוטומטי, כלומר אין ספרי הוראות ובמקום זאת נעשה שימוש במאגרי נזילות. המשתמש יכול להרוויח הכנסה על ידי הפיכה לספק נזילות; על ידי הוספת האסימונים שלהם למאגר הנזילות משתמשים יכולים לבצע פראמינג של אסימוני LP ולהחזיק ב-CAKE שלהם כדי להרוויח תגמולים. הם יכולים גם לנסות את מזלם עם ההגרלות ועם NFTs.

הטוקן של פנקייקסאוופ, CAKE, הוא אסימון BEP20 שהושק במקור על הבלוקצ׳יין החכם של בייננס. התפקיד העיקרי של CAKE הוא לתמרץ את אספקת הנזילות לפלטפורמה של פנקייקסאוופ.

משתמשים יכולים להחזיק במטבעות שלהם כדי לזכות בתגמולים, מה שנעשה על ידי הפקדת אסימונים של ספק הנזילות (LP) ונעילתם. תהליך זה ידוע בתור פארמינג והוא מתוגמל על ידי המערכת באסימוני CAKE. ניתן לבטל את ההחזקה של האסימונים עם זמן החזקה אפס. CAKE נותן למשתמשים את ההזדמנות להשקיע ולהגדיל את התשואות בעתיד אך ההזדמנות מגיעה עם סיכונים.

ניתן להשתמש ב-CAKE כדי להיכנס להגרלה בפנקייקסאוופ. כל הגרלת לוטו נמשכת 6 שעות. כרטיס בודד עולה 10 CAKE ומגיע עם שילוב אקראי של ארבעה מספרים בין 1 ל-14, למשל 8-6-4-13. כדי לזכות בקופה, השווה ל-50% ממאגר הלוטו כולו, המספרים בכרטיס שלכם צריכים להתאים לכל ארבעת המספרים בכרטיס הזוכה.

משתמשים יכולים גם לזכות באסימוני NFTs שניתן להחליפם ב-CAKE או לשמור אותם בארנק.

כמה מטבעות פנקייקסאוופ (CAKE) יש במחזור?

נכון למרץ 2021, לפנקייקסאוופ (CAKE) יש אספקה במחזור של 125,984,870 מטבעות CAKE ואין מידע לגבי אספקה מקסימלית.

PancakeSwap
CAKE / USD
$4.82
-4.57%
Rank: # 72
1H change: 0.14%
24H change: -4.57%
7d change: 6.63%
30d change: -48.25%
Market Cap: $899.68 Million
24H High/Low $5.14/$4.76

כיצד מאובטחת רשת PancakeSwap?

ניתן לאחסן פנקייקסאוופ בצורה מאובטחת בארנקים נתמכים המחוברים לבלוקצ׳יין החכם של בינאנס. אלה כוללים את MetaMask [1], TrustWallet, TokenPocket ו-WalletConnect.

איפה אפשר לקנות PancakeSwap (CAKE)?

פנקייקסאוופ (CAKE) ניתן לקנות ולמכור בבורסות הבאות:

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו בבקשה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *