Cosmos – “האינטרנט של רשתות הבלוקצ’יין”

תוכן עניינים

מדובר במטבע קריפטו מעניין במיוחד ומאחוריו רשת שלמה. רשת הבלוקצ’יין Cosmos (ATOM) מנסה להפוך את התחרות לקהילה באמצעות הגישה הייחודית שלה לשוק. בניגוד לרוב הפרויקטים בחלל, קוסמוס לא קשור להכות את התחרות, לקחת את הכתר או להכיר. במקום זאת, קוסמוס מבקשת לעזור לכל מגזר הבלוקצ’יין להתקדם באמצעות שילוב של פרוטוקולים ייחודיים המסייעים להפגיש את הענף.

מהי Cosmos (ATOM)?

מטרת הפרויקט היא לאפשר לבלוקים נפרדים על גבי הרשת לתקשר ביניהם בצורה חלקה. בכך שהיא מאפשרת לכל בלוקצ’יין לתקשר, לשתף נתונים ולבצע עסק עם כל אחד אחר, קוסמוס מסוגלת להפוך את החיכוך בשוק לכוח מניע חיובי להתפתחות.

באמת, קוסמוס הוא יותר מסתם גשר בין חסימות. פלטפורמה זו כוללת גם חבילת מוצרים מלאה ותכונות ההופכות אותה לאופציה מרשימה בשוק. קוסמוס מציגה מגוון טכנולוגיות מהדור הבא המספקת למפתחים גישה לכלים רבי עוצמה המגבירים את יעילות יצירת הבלוקצ’יין. באופן מרשים, מפתחים מסוגלים ליצור חסימות מורכבות בתוך המערכת האקולוגית של קוסמוס בעוד שבוע. לשם השוואה, אותה משימה תארך שבועות באמצעות חוסמי דור 2-cd. מסיבה זו, קוסמוס ממשיכה לראות קהילת Dapp הולכת וגדלה המסייעת להניע יותר אינטראקציה עם המשתמשים.

אילו בעיותCosmos (ATOM) פותרים?

המטרה העיקרית של קוסמוס היא להתמודד עם היעדר יכולת פעולה הדדית בשוק. יחד, תחום הבלוקצ’יין כולל מגוון עצום של שירותים ופונקציות. עם זאת, כל בלוקצ’יין פועל כרגע כאי. זה מחליש את היכולת הכללית של השוק לבצע משימות חשובות כמו לובינג לחקיקה פרו-קריפטו יותר, או שיפורים חיוניים אחרים בענף.

באמצעות קוסמוס, חסימות שונות יכולות להתקיים במקביל למקרי שימוש מיוחדים משלהם. זה מאפשר למפתחים למקד את המאמצים בשיפורים ולא לבזבז מאמצים על שיווק ופעילויות אחרות הקשורות לתחרות. קוסמוס אפילו מאפשרת לחסימות שונות למנף את היכולות של פלטפורמות אחרות כדי לשפר את השימושיות שלהן.

היתרונות של קוסמוס (ATOM)

קוסמוס מציגה שפע של יתרונות לשוק. ראשית, הפלטפורמה ניתנת להתאמה אישית מלאה. מפתחים יכולים ליצור ולהנפיק באופן חופשי יישומים ופלטפורמות בלוקצ’יין חדשות. באמת, רשת קוסמוס מתפקדת בלי שום גורם מרכזי שמקל על הפעילות. באופן זה, הרשת מייעלת עסקאות בין-בלוקצ’ייניות ומספקת למפתחים את האפשרות לשתף נתונים ואסימונים באופן פרוגרמטי.

 

איך קוסמוס (ATOM) עובד

קוסמוס משתמשת בכלים שונים של קוד פתוח כדי להקל על יכולת פעולה הדדית בין חסימות הרשת ברשת. הפרוטוקול עוקב באופן אוטונומי אחר מצב כל בלוקצ’יין ברשת כדי לבצע משימה זו. במערכת האקולוגית של קוסמוס, כל רשת ידועה כאזור.

אזורים

אזורים נהנים מהפונקציונליות המלאה של הרשת שלהם. חשוב לציין כי רשתות חסימות אלה הן רשתות עצמאיות שיכולות לבצע כל עסקאות שהן זקוקות להשלמת משימותיהן. רשתות חסימות אלה יכולות להנפיק ולהפיץ אסימונים חדשים ברשתות שלהם, לאשר חשבונות חדשים, עסקאות, להצביע ולבצע שדרוג פרוטוקולים ללא כל השפעה מקישוריות הקוסמוס שלהם.

מרכז קוסמוס

מרכז הקוסמוס הוא המקום בו כל רשתות החסימה הללו נפגשות. פרוטוקול זה מתפקד כמתווך. כל אזור ברשת מתחבר ישירות לרכזת. הרכזת מקיימת תיעוד קבוע של המצב הנוכחי של האזור. ברגע שאזור מחובר לרכזת הקוסמוס, זה יכול לפעול יחד עם כל אזור אחר ברשת. שכבות של קוסמוס
המערכת האקולוגית של קוסמוס נשענת על שלוש שכבות כדי להפגיש את כל תעשיית הבלוקצ’יין. השכבה הראשונה היא שכבת היישום. זו השכבה המטפלת בעסקאות עיבוד. זהו גם הפרוטוקול האחראי על שמירה על כרטיסיות במצב הרשת. נטוורקינג הוא השכבה השנייה של הבלוקצ’יין. זו השכבה המאפשרת לתקשר בין חסימות נפרדות. רשתות חסימות שונות, עם טכנולוגיות שונות, מנגנוני קונצנזוס ומטרות שונות, יכולות למנף את שירותיהן זו של זו באמצעות מערכת זו.

קונסנזוס Cosmos

הרובד האחרון הוא פרוטוקול הקונצנזוס. קוסמוס משתמשת במנוע BFT Tendermint. מנגנון זה מאבטח את הרשת ומאפשר לצמתים לשמור על מצב נוכחי. באופן ספציפי, הפרוטוקול הוא המאמת עסקאות ומוסיף חסימות לבלוקצ’יין.

מנוע ה- BFT Tendermint הוא מנגנון ממשל הוכחת יתד (PoS). ככאלה, משתמשי הרשת משמשים מאמתים. משתמשים מרוויחים תגמולים כאשר הם מהמרים את הקריפטו שלהם בקוסמוס. ההימור הוא מונח המשמש לתיאור תהליך נעילת כמות מסוימת של קריפטו בארנק רשת בתמורה לתגמולים. ההימור הוא אחד המאפיינים החמים ביותר בשוק כרגע בגלל הסיכון הנמוך שלו בהשוואה למסחר.
פרוטוקול תקשורת בין-בלוקצ’יין
פרוטוקול תקשורת בין-בלוקצ’יין הוא קידוד המאפשר לאזורים השונים במערכת האקולוגית לתקשר עם רכזת הקוסמוס. פרוטוקול זה מבטיח כי כל המידע יעבור באופן חופשי ומאובטח בין אזורים מחוברים זה לזה.

 

SDK Cosmos

ערכת פיתוח תוכנה של קוסמוס (SDK) מאפשרת למפתחים לבנות רשתות חסימות מבלי להצטרך לקודד אותן מאפס. מפתחים יכולים להשתמש בתוספים ולבצע את פעולות הליבה של הפרויקטים שלהם בימים לעומת חודשים. תחשוב על זה בערך כמו בונה אתרים. אתה יכול לבחור ממגוון תכונות, כגון פרטי הימור, ממשל ואסימונים.

צמתים של קוסמוס (ATOM)

כרשת PoS, משתמשים יכולים להרוויח הכנסה פסיבית בהשקעת הקריפטו שלהם. כדי להיות קריא להפוך לצומת ברשת קוסמוס, תצטרך להישאר במאה הסטייקים המובילים. אסטרטגיה זו היא חכמה מכיוון שהיא מרתיעה צמתים מזויפים מכיוון שהכי יהיה להם הפסד מכל הלהיט הכספי.

ממשל

צמתים גם מקבלים יכולות הצבעה. כוח ההצבעה שלך שווה ערך לכמות ה- ATOM שהשקעת. מעניין שאתה יכול גם להאציל את האסימונים שלך למאמתים אחרים. כשאתה מאציל את האסימונים שלך, אתה עדיין מרוויח חלק מתגמול החסימה.

היסטוריה של קוסמוס (ATOM)

ההיסטוריה של קוסמוס מתחילה שנים לפני תאריך ההשקה שלה. הפלטפורמה נוצרה לאחר שמפתח הבלוקצ’יין הידוע ג’ה קווון הציג את Tendermint לתעשייה. זה היה עוד בשנת 2014. בסופו של דבר, קווון התחבר עם שני מפתחי קריפטו מכובדים אחרים, זרקו מילושביץ ‘ואיתן בוכמן.

באפריל 2017 אבטחה קוסמוס בהצלחה את קוסמוס באמצעות ICO. באופן מדהים, לקח לפלטפורמה רק 29 דקות להגיע למטרה שלהם. בדצמבר 2018 החלה הרשת בבדיקות גדולות עם שחרורו של Game of Stakes. פחות מארבעה חודשים לאחר מכן, השיקה הרשמית של קוסמוס.
ATOM היא המטבע המקורי של רשת קוסמוס. זה משרת כמה פונקציות חיוניות. ראשית, הוא משמש לביצוע חוזים חכמים ולהשלמת עסקאות. ATOMs חדשים נוצרים כפרסים עבור מאמתים ברשת בכל פעם שבלוק עסקאות מקבל אישור.
כרגע יש 204,603,576 אטומים במחזור. יש לציין שרוב האסימונים הללו הגיעו מההשקה הראשונית של קוסמוס. האסימונים המוקדמים הללו ראו הפצה בין תורמים ראשוניים, משתתפי מכירת אסימונים, קרן קוסמוס ומפתחי הליבה של הפלטפורמה.

כיצד לאחסן קוסמוס (ATOM)

אחסון ATOM קל. אתה יכול להשתמש באפשרות של ארנק נייד או שולחן עבודה כגון הארנק האטומי. אפשרות קלה לניווט זו מאפשרת לך לגשת ל ATOM שלך כשאתה זקוק לו.

אם אתם מבקשים להשקיע משמעותית ב- ATOM או אם אתם מתכננים להשתמש ב- HODLing בקריפטו זה לפרקי זמן ארוכים, ארנק חומרה הוא האפשרות הטובה ביותר. ארנקי חומרה שומרים על הקריפטו שלך במצב לא מקוון ב”אחסון קר “. אסטרטגיה זו לא מאפשרת לאיומים מקוונים לגשת לאחזקותיך. Ledger Nano S או Ledger Nano X המתקדמים יותר תומכים בקוסמוס (ATOM).

לסיכום

השוק זקוק לקוסמוס. על מנת להשיג את הרמה הבאה של אימוץ המיינסטרים, תעשיית הקריפטו צריכה למצוא איחוד כלשהו. יחד, כל מפלגה מרוויחה מאוד. כקהילה, משתמשים ומפתחים פורחים.

בנוסף, אסטרטגיה זו מאפשרת לחברות בלוקצ’יין לשמור על שליטה בנרטיב הענף. כבר מזמן הימים של מריחת מטבעות קריפטוגרפיים הם סוג מימון כלשהו שמשמש רק עבריינים. כיום המטבעות הקריפטוגרפיים מספקים לעולם אלטרנטיבה יעילה יותר לסטטוס קוו. קוסמוס עושה את שלה כדי להבטיח כי התעשייה כולה תוכל למנף את ההתקדמות באופן אחד. מסיבות אלה, קוסמוס היא כבר אחת המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר בעולם.

 

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו בבקשה

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
ריפל – חביב המערכת הבנקאית

המטבע הקריפטוגרפי XRP של Ripple הינו המטבע השלישי בגודלו אחרי הביטקוין והאת’ריום. שוויו הכולל נכון לאמצע שנת 2021 נסק ללמעלה

Monero – אלוף הפרטיות

מונרו (XMR) היה אחד ממטבעות הפרטיות הראשונים בעולם. מטבע קריפטוגרפי ייחודי זה היה חלוץ במספר טכנולוגיות לביצוע משימה קריטית זו.

סקירת ארנק האלקטרום (Electrum)

מטבע הקריפטו הותיק והמוכר מכולם הוא כמובן הביטקוין. כפי שבטח כבר הבנתם הדרך המועדפת לשמור ביטקוין היא בתוך ארנק דיגיטלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *