מטבע אקסי אינפיניטי | Axie (AXS) | סקירה מלאה [2022]

תוכן עניינים
axie

אקסי אינפיניטי (AXS) הוא אחד מהמטבעות הקריפטוגרפיים הבודדים שחוו עליית מחירים דרמטית בחודשים האחרונים (אמצע 2021). הפופולריות וההכנסות הגבוהות שלו גורמים למשקיעים רבים לשקול קניית מטבע זה. ואילו לחובבי הגיימינג להשקיע שעות רבות של משחק, על מנת לנצל את התחביב שלהם ולהרוויח ממנו כסף אמיתי.

אנחנו מביאים לכם את כל מה שצריך לדעת על מטבע/משחק זה בכתבה הבאה.

אקסי אינפיניטי - משחק קריפטו בו ניתן להרוויח כסף

הרעיון של משחקים בהם אתם מרוויחים כסף הוא חדש יחסית, אבל הוא תופס תאוצה. שחקנים במשחקים אלה מרוויחים אסימונים של מטבעות קריפטוגרפיים בתוך המשחק. אח”כ הם יכולים לסחור בבורסות קריפטו ולהמירם במטבעות קריפטו אחרים או למכור בכסף מסורתי.

במשחק  Axie Infinity השחקנים מחזיקים ביצורים חמודים הנקראים Axies . כל Axie הוא בעצם NFT (תוכלו ללמוד עוד על נושא ה-NFT ע”י לחיצה על הלינק).

שחקנים יכולים לגרום ליצורים שלהם: להתרבות או להלחם אחד בשני בארנה, יש גם משימות מובנות ואיסוף משאבים חקלאיים.

יש כלכלה שלמה בתוך המשחק (עולם שנקרא Lunacia). שחקנים משתמשים באסימונים שלהם על מנת להצליח במשחק במגוון דרכים. שיקוי האהבה שמאפשר ליצורים החמודים הללו להתרבות, נקרא SLP והוא גם כן אסימון. האסימון המרכזי נקרא AXS , הוא משמש לרכישת קרקעות, קניית אקסים ופיתוח החווה.

האסימונים בעלי ערך כספי והם סחירים. גיימרים יכולים לממש אותם ולהשתמש ברווחים בחיים האמיתיים.

אקסי אינפיניטי הוא לא המשחק היחיד שמשתמש במודל זה

אם אתה כבר שוקלים את קנינית מטבע ה-AXS, זכרו כי קיימים משחקי קריפטו אחרים שעשויים להאפיל על הטרנד הנוכחי. מה שבכל זאת מייחד את Axie הוא שעברו שנים לפתח את המוצר ולבנות את הקהילה שלו. הפרויקט התחיל במקור בשנת 2017 והוא המריא רק לאחרונה. מה שהצוות, שעומד מאחוריו, מאמין שיקשה על החיקוי שלו.
עם זאת, גם טכנולוגיית הבלוקצ’יין מתפתחת במהירות, ונראה שכל מטבע מוצלח מוליד מספר העתקות ושדרוגים. בכל מטבע קריפטוגרפי, תמיד יש סיכון שמשהו טוב יותר יחליף אותו בהמשך.

המשחק מייצר הכנסה גבוהה

על פי נתונים מהאתר  Token Terminal [1] המשחק Axie הניב הכנסות של כמעט 90 מיליון דולר ב -30 הימים האחרונים. בזמן כתיבת שורות אלה, הכנסות עשר האפליקציות המובילות ברשימת Token Terminal הסתכמו בסך הכל בסביבות 41 מיליון דולר.

 ההכנסות מקורן ברכישות המתבצעות בתוך המשחק, כמו למשל רכישת קרקעות או אקסים. עמלה של 4.25% נגבית עבור קנייה ומכירה של  NFT  של Axie.

מה שבאמת מדהים הוא ש -95% מההכנסות חוזרות לשחקנים. לכן, כפי שנראה בהמשך, אנשים במדינות מסוימות מקדישים שעות רבות מדי יום במשחק.

עם זאת, חשוב לזכור מטבעות קריפטוגרפיים אינם מניות. אם אתה קונה מניות בחברה שמייצרת הכנסות, אתה עשוי לקבל חלק מהרווח באמצעות דיבידנדים. אם אתה קונה AXS, אינך בעלים של מניות בעסק. הדרך העיקרית בה אתה יכול להרוויח היא באמצעות עליית מחיר האסימון.

בנאדם עובד
ככה מרוויחים היום כסף...

מכירת הקרקעות שוברת שיאים

בחודש פברואר הוציא משתמש 888.25 מטבעות אתריום (בשווי של כ -1.5 מיליון דולר) על תשעה מגרשים בעולם המשחק. מאתר  CoinDesk נמסר כי זו הייתה מכירת ה- NFT הגדולה ביותר שנרשמה עד לאותה נקודת זמן.

 מאז ראינו שורה של מכירות NFT של מיליוני דולרים, כולל הציוץ הראשון של מנכ”ל טוויטר ג’ק דורסי, שנמכר בכמעט 3 מיליון דולר. זה מדגיש את העובדה שאסימונים של AXS אינם הדרך היחידה להשקיע באקסי אינפיניטי – בעלות על קרקעות דיגיטליות או יצורי אקסי יכולה להיות רווחית גם למי שמוכן להתנסות במשחק.

מטבעות נוספים שעשויים לעניין אותך:

צריך 3 Axies כדי להשתתף במשחק

כמשקיעים, סביר יותר שתקנו אסימונים של AXS מתוך אמונה שהם יעלו בערכם לטווח הארוך. עם זאת, Axie אינפיניטי אינה מיועדת למשקיעים – זו קהילה שמעודדת את מחזיקי האסימונים להשתתף במשחק.

מה שקצת מבאס זה שההשתתפות הפכה להיות יקרה. מבחינת חובבי הגיימינג יש בעיה עם ההצלחה של Axie Infinity  מכיוון  שמחיר ה- Axies זינק. בעבר שחקנים היו מסוגלים להתחיל עם $ 5 עד $ 10. כרגע, מחיר המינימום עבור Axie הוא בסביבות 200 $, ולכן גיימרים צריכים להוציא 600 $ כדי לשחק.

האקסים בבעלותך יכולים להתרבות עד שבע פעמים במהלך המשחק כך שסביר להניח שתוכלו להחזיר את ההשקעה הראשונית ולהרוויח.

אקסי
יצור אקסי

אנשים עוזבים את עבודתם כדי לשחק באקסי אינפיניטי

על פי הפרסומים של Cryptoday השחקן הממוצע יכול להרוויח כ -4,500 SLP בחודש (מזכיר, זהו אותו שיקוי האהבה שמאפשר לאקסים להתרבות). במחירים של היום זה בסביבות 1,500 דולר.

על פי מפעילי המשחק יש יותר מ -250,000 שחקנים פעילים מדי יום כיום. המשחק גוזל זמן וגם אסטרטגי. לא רק ששחקנים צריכים לגדל בזהירות את יצוריהם לפיתוח מיומנויות מסוימות, הם צריכים גם לבצע משימות כדי להרוויח אנרגיה המאפשרת להם להמשיך לשחק.

כתוצאה מכך, אנשים במדינות כמו וייטנאם והפיליפינים מוותרים על עבודתם כדי להתמסר לאקסי. זה עזר לאנשים רבים במאבקים כלכליים הנובעים מהמגיפה, אם כי רובם עדיין רואים בכך השלמת הכנסה.

המחיר קפץ מעל 600% בחודש - ואז ירד

מאמצע יוני ועד אמצע יולי זינק AXS ביותר מ- 600%. המחיר הגיע לשיא כל הזמנים של 29.13 $ ב -15 ביולי לפני שירד ל -14.19 $ ב -20 ביולי בזמן כתיבת שורות אלו AXS מטפס שוב.

כל מחירי המטבעות קריפטוגרפיים הם תנודתיים, וקפיצות מחירים גדולות מונעות לעתים קרובות על ידי משקיעים שרואים שמטבע עולה ונבהלים שהם יפספסו. יש להקפיד ולעשות את שיעורי הבית ללמוד על המטבע הקריפטוגרפי ולהבין את הפוטנציאל שלו לאורך זמן.

לגבי האקסי למרות העליות הגדולות שכבר נרשמו נראה כי פוטנציאל הגידול עדיין עצום. קודם כל הוא יכול להגיע למדינות נוספות מלבד מדינות דרום מזרח אסיה וארה”ב בהן הוא כבר מאוד פופולארי.

מעבר לזה עמל צוות החברה על דרכים נוספות להגדיל את ההכנסות ממשתמשים קיימים ע”י פיתוח פיצ’רים חדשים שהן יפתחו את המשחקיות והן יפתחו אפשרויות חדשות להשקעת האסימונים שבידיך.

היכן לקנות מטבע AXS ו-SLP?

נכון לעכשיו, AXS ו  SLP זמינים למשתמשים הישראלים במספר בורסות מבוזרות. המקום המומלץ ביותר לביצוע הרכישה יהיה בורסת ביינאנס המוכרת ואחת המובילות בעולם. אם אתם מתעניינים ב-Axie, מתאר לעצמי שכבר אין צור להציג לכם את ביינאנס כמקום הנכון לקנות בו קריפטו.

איפה לאחסן מטבע AXS?

ארנק טרזור

5/5

ארנק החומרה המתקדם והבטוח בעולם

ארנק לדג'ר

5/5

ארנק חומרה בטוח, מומלץ ופופולארי במיוחד

לשמחתנו, יש אפשרות לאחסן AXS בצורה הבטוחה ביותר. מה הכוונה? ניתן לעשות שימוש בארנקים המעולים של טרזור או לדג’ר לאחסון ה-AXS במידה ותחליטו להשיג אותם בין אם בדרך של משחק או בדרך של קנייה בביינאנס. אלו חדשות מעולות כי כפי שכבר הזכרנו, מדובר בארנקים בטוחים במיוחד בהם הקריפטו שלכם מוגן לחלוטין.

אפשרויות אחסון נוספות שאנחנו יכולים להמשליץ עליהן הם הארנק Myethereumwallet והארנק Atomic, שגם כן יתנו מענה לצורך לאחסן את המטבע בצורה נוחה ובטוחה.

עשוי לעניין אותך לקרוא גם את המאמרים הבאים:

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו בבקשה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *