מטבע אוטומטה | Automata (ATA) | סקירה מלאה [2022]

תוכן עניינים
Automata (ATA)

אוטומטה הוא פרוטוקול מחשוב בעל ביצועים גבוהים המעצים יישומי Web 3.0 ועסקים עם עסקאות אשר שמות פרטיות בהעדפה ראשונה ובטחון ברמה גבוהה. המשימה שלו היא לספק את הפונקציונליות והתשתית הדרושים למימוש החזון של חוויית Web 3.0 חלקה. הוא מתמודד עם חוסר השקיפות בבעלות על נתונים, צנזורה וחדירה לפרטיות האישית.

המוצרים של Automata כוללים:

מי הם המייסדים של אוטומטה?

אוטומטה נוסד בשנת 2019 על ידי צוות של מפתחי וחוקרי בלוקצ’יין, כולל חברי מייסדים קודמים של Ziliqa. המייסד השותף Zheng Leong Chua הוא בעל תואר דוקטור במדעי המחשב מהאוניברסיטה הלאומית של סינגפור, בעוד שהמייסד האחר Deli Gong עבד בעבר ב Ziliqa  כאחראי על התשתית. בסך הכל, הצוות מונה 11 אנשים וקיבל את מענק (Web3 Grant (2020, והשתתף בתוכניות:

(Web 3.0 Bootcamp (2020

(Berkeley Blockchain Xcelerator (2021

(Polkadot Decoded Mainstage (2021

המשקיעים של הצוות כוללים שמות מפורסמים כמו KR1, Alameda Research, שהוקמה על ידי מנכ”ל FTX, סם בנקמן-פריד, IOSG Ventures, Divergence Capital, Genesis Block Ventures ו-Jump Trading.

מה מייחד את אוטומטה?

הרשת של אוטומטה שואפת להיות מוכרת כשירות הפרטיות עבור DeFi ו- Web3  באמצעות שירות התיווך הפרטי שלה. היא שואפת למלא פער בשוק על ידי מתן פתרונות ממוקדי פרטיות המשתלבים עם תשתית בלוקצ’יין קיימת באופן אינטואיטיבי וחלק.

האפליקציות שלה בנויות למטרות Web3 וכוללות הצבעה אנונימית, מזעור הערך המחולץ לכורה (MEV) ואינדקס שלא ניתן למעקב. אלה מאפשרים למשתמשים לבצע עסקאות בבטחה, להחזיר לעצמם את השליטה בזהותם ולהציע אבני בניין טובות יותר למפתחים עם קוד פתוח וממשק API.

שירות ההצבעה האנונימי שלו נקרא Witness ומציע הצבעה מחוץ לשרשרת בעלות נמוכה תוך כדי ביצוע על שרשרת המתבסס על התוצאות ורמות שונות של פרטיות, החל מפרטי לציבורי, על בסיס דרישות הפרוטוקול. הפתרון תומך באתריום, Binance Smart Chain ושאר רשתות תואמות EVM ומבוססות מצע.

כל אחת מהפונקציות הללו ניתנת לשימוש באופן עצמאי או יחד עם אחרות, למשל, במקרה ופרויקט רוצה להשתמש ב  Witness ככלי איתות ללא ביצוע פעולה על השרשרת.

Conveyor הוא פתרון של אוטומטה למיזעור MEV שהוא אגנסטי לשרשרת ועובד בצורה חלקה עם בורסות מבוזרות המאפשרות מסחר במטבעות דיגיטליים ללא מתווך כמו Uniswap.

הוא קולט ומוציא פלט של עסקאות בסדר מוגדר, ובכך יוצר מצב שלא מתאפשר מסחר במטבעות על בסיס ידע פנימי על תנועות עתידיות אפשריות של המטבע, ובכך מסיר את הבלאגן של סידור מחדש של עסקאות. התכונות שלו כוללות מסחר ללא גז, מניעת מסחר על בסיס ידע פנימי, פרטיות בסדר ואינטגרציה עם בורסות מבוזרות אחרות.

כמה מטבעות אוטומטה (ATA) יש במחזור?

ATA הוא אסימון BEP-20 ו-ERC-20  עם אספקה כוללת של 1 מיליארד והיצע נוכחי של 172 מיליון. בתור אסימון השירות המקורי של רשת אוטומטה, יש לו מספר שימושים:

Automata
ATA / USD
$0.18
7.67%
Rank: # 507
1H change: 4.48%
24H change: 7.67%
7d change: 15.63%
30d change: -51.01%
Market Cap: $40.40 Million
24H High/Low $0.18/$0.15

כיצד מאובטחת רשת האוטומטה?

ATA הוא BEP-20 ו-ERC-20 בשרשרת החכמה של Binance.

ERC-20 הוא תקן אסימון שרוב האסימונים החדשים עוקבים אחריו בעת פרסום בבלוקצ׳יין של אתריום. אתריום מאובטח על ידי מנגנון קונצנזוס של הוכחת עבודה המחייב כורים לכרות Ether חדש. קבוצה של צמתים מבוזרים מאמתת עסקאות ומאבטחת את הבלוקצ’יין של אתריום.

BSC מאובטח באמצעות מנגנון הקונצנזוס של הוכחת החזקה. 21 מאמתים נבחרים כל 24 שעות כדי לאמת עסקאות ולשמור על אבטחת בלוקצ’יין. המאמתים האלה צריכים להעמיד כמות מסוימת של מטבעות BNB עם Binance כדי להיות זכאים לעשות זאת.

מתי יתחיל מסחר באוטומטה?

אוטומטה גייסה 2.4 מיליון דולר מה-  [1] Binance Launchpool ביוני 2021. לפני כן, היא סגרה סבב גיוס ראשוני במרץ 2021 עם מימון של מיליון דולר.

היכן ניתן לקנות אוטומטה (ATA)?

ATA זמין לרכישה ב- Binance, PancakeswapV2 ו- Gate.io.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו בבקשה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
NFT
איך לקנות NFT

במדריך הבא נלמד אתכם כיצד לרכוש NFT (בתרגום חופשי: אסימון שאינו ניתן לשינוי – non-fungible tokens), כך שתוכלו להתחיל להשקיע

בלוקצ'יין
בלוקצ’יין – הצצה אל עולם המחר

עליית השווי העקבית של הביטקוין ויתר המטבעות הקריפטוגרפיים הביאה אל תודעת הציבור הרחב גם את הטכנולוגיה העומדת מאחוריהם – הבלוקצ’יין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *