מטבע ארדור | Ardor (ARDR) | סקירה [2022]

תוכן עניינים
ארדור

אם אתם מחפשים לקנות או למכור ארדור, בינאנס היא כרגע הבורסה הפעילה ביותר עבורו.

ארדור הוא המילה האחרונה בתחום ההולך וגדל של מתחרים בפיתוח בלוקצ’יין כספק שירות (BaaS). ארדור מספקת את תשתית הבלוקצ’יין לעסקים ומוסדות כדי למנף את החוזקות של טכנולוגיית הבלוקצ’יין מבלי שיהיה צורך להשקיע בפיתוח פתרונות בלוקצ’יין מותאמים אישית. במקום זאת, ארדור מציעה רשת ראשית המטפלת בביזור ואבטחת הבלוקצ’יין בתוספת רשתות בנות הניתנות להתאמה אישית המגיעות מוכנות לשימוש, ישירות מהקופסה, עבור יישומים עסקיים שונים. רשתות ילדים הן רשתות קטנות יותר, שיושבות על גבי הבלוקצ’יין של ההורה הראשי, באמצעות NXT תוכנית הקוד המיוחדת של החברה. ארדור המטבע קריפטו של הפלטפורמה משמש לפיתרון בעיות קריטיות של התנפחות בלוקצ’יין, מדרגיות והתאמה אישית.

ההיסטוריה של המיזם

Nxt היא טכנולוגיית בלוקצ’יין מכובדת, מאומתת ומבוססת עם היסטוריה ארוכה יחסית וצוות פיתוח מנוסה. עם זאת, ככל שהשימוש בבלוקצ’יין יגדל בשנים הקרובות Nxt, וטכנולוגיות בלוקצ’יין אחרות, יתמודדו עם כמה בעיות בסיסיות עם תשלומים, מדרגיות והתאמה אישית. הבעיה הראשונה והפשוטה ביותר היא השימוש באסימונים מקוריים עבור עמלות עסקה.Nxt משתמשת במערכת הוכחת החזקה, כלומר אספקת האסימון הכוללת כבר נוצרה ואסימונים חדשים לא נוצרים עם כל בלוק. במקום זאת, המחזיקים שמאמתים את הבלוקים מקבלים חלק מדמי העסקאות המשולמים ברשת. בעקבות כך, יש לשלם את עמלות העסקה ב-NXT, גם אם יצרתם מטבע חדש שאינו תלוי ב-Nxt עדיין תצטרכו להחזיק ב-NXT כדי לשלם לכורים, מה שמדלל את הערך של המטבע שלכם.

יכולות ארדור

כדי לבחון את היכולות של ארדור ולשמש דוגמה לשרשרת ילדים פועלת, מפתחי ארדור יצרו את Ignis. Ignis תטמיע את כל התכונות הניתנות להתאמה אישית המגיעות מבסיס הקוד שלNxt . בעיקרו של דבר, Ignis תהיה הוכחה לקונספט ועשויה להיות הראשונה מבין רשתות ילדים רבות נוספות בפלטפורמת ארדור. הנפקת המטבעות הראשונית של Ignis גייסה לאחרונה 15 מיליון דולר במימון לפיתוח. בעתיד, רשתות ילדים של ארדור יוכלו לשמש ליצירת פלטפורמות מסחר במניות, שירותי העברת קבצים דיגיטליים, יישומי בלוקצ’יין ארגוניים פרטיים ועוד מקרי שימוש רבים אחרים. החוזקות של ארדור הן זמן התקנה מהיר ואפשרות התאמה אישית רחבה, מה שהופך אותה לאופציה מצוינת עבור חברות המעוניינות למנף בלוקצ’יין ללא המשאבים שיש להשקיע עבור פיתוח מותאם אישית.

לארדור יתרונות אדריכליים רבים. אחד מהם ואולי המשפיע ביותר שבהם הוא שהוא נוצר באמצעות   [1] Java, אחת משפות התכנות הנפוצות ביותר בעולם כיום. זהו בהחלט צעד בכיוון הנכון, שכן קל פי עשרה לאפליקציה מסחרית להצליח אם שפת הפיתוח היא כזו שרוב המתכנתים מתחברים לעבודה איתה.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו בבקשה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
ספל ביטקוין
קניית ביטקוין עמלה נמוכה

קניית ביטקוין התבררה כמאוד רווחית עבור מי שעשה זאת עד היום. מלבד הרצון להרוויח כמה שיותר אנחנו גם רוצים לשלם

קראקן לוגו
מדריך: בורסת קראקן (Kraken)

קראקן היא בורסת מטבעות קריפטוגרפיים מובילה וותיקה שפועלת עוד משנת 2011, שמאפשרת קנייה, מכירה והחלפה של רשימה ארוכה של עשרות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *