מטבע אדא פד | ADAPad| סקירה מלאה [2022]

תוכן עניינים
מטבע ADAPAD

Adapad הוא כלי לגיוס המונים המיועד להשקות של מוצרים חדשים (Launchpads) אשר בבסיסו, Adapad שואף להיות תוכנית חממה לפרויקטים חדשים של קרדאנו.

עם Adapad, הצוות שואף לקבל שליטה מלאה של השקות חוצות פלטפורמות, לאפשר הגנה על הנזילות באמצעות בוטים וליצור גשר חוצה בלוקצ׳יין משלהם ומערכות החזקת מטבעות מוכחת.

ל- ADAPad יהיו גם כמה טריגרים דפלציוניים הקשורים למכירה, ביטול החזקה והשתתפות בהשקות מטבע ראשוניות בבורסות מבוזרות (IDO). מחזיקי ADAPad מתוגמלים ב-7.5% מעמלות המכירה בקרדאנו (ADA).

קרן קרדאנו הכריזה לאחרונה על שדרוג Alonzo, שיאפשר חוזים חכמים ויכולות פיננסיות מבוזרות על האקו סיסטם של קרדאנו. זה כנראה יוביל לעלייה בפרויקטים עם IDOs על קרדאנו ושימוש בשירותים של Launchpad כמו ADAPad.

מי הם המייסדים של Adapad?

BlueZilla, חממת קריפטו בעיצוב עצמי, עומדת מאחורי הפיתוח של Adapad. מדובר בצוות מנוסה ואמין שיש באמתחתו גם את הפיתוחים של ETAPad, BSCPAD, ושל TRONPAD.  היא טוענת שיש לה מפתחים פנימיים, מעצבים, משווקים, משפיענים, סוחרים ויכולות משפטיות. עם זאת, מייסדי BlueZilla נשארים אנונימיים.

מה מייחד את Adapad?

על ידי החזקת ADAPAD והרצת תהליך אימות זהות לקוח חד פעמי (KYC) לפחות שלוש שעות לפני מועד הIDO, מחזיקים יכולים להשתתף בIDOs בבלוקצ׳יין של קרדאנו.

הקצאת הכרטיסים תלויה בכמות ההחזקה של  ADAPAD, ול-Adapad  יש כמה מדרגות:

נחושת

25,000 בהחזקה

משקל המאגר: 5

 

ארד

50,000 בהחזקה

משקל המאגר: 10

כסף

100,000 בהחזקה

משקל המאגר: 22

 

זהב

200,000 בהחזקה

משקל המאגר: 48

נוסף על כך, 10% מכל IDO שמורים להקצאת הגרלת לוטו:

החזקה של 2,000 ADAPad – כרטיס לוטו אחד

החזקה של 4,000 ADAPad – שני כרטיסי הגרלה

החזקה של 6,000 ADAPad  – שלושה כרטיסי הגרלה

המחזיקים בADAPad נהנים גם ממס של 10% על עמלות מכירה. 7.5% מזה מופצים מחדש בADA,

2.5% נשרפים כדי ליצור דינמיקה דפלציונית. עם זאת, המחזיקים צריכים להמתין שמונה שבועות כדי לבטל את ההחזקה או שהם יהיו ישאו בעמלה של 25%. ADApad רואה את עצמו כשלב הבא באבולוציה לקראת עוד השקות חוצות בלוקצ׳יינים ומטרתו לתמוך בצוותים ובפרויקטים המבטיחים ביותר, להעניק להם מעמד מכובד ברחבי המערכת האקולוגית של ה-launchpads שלהם.

כמה מטבעות Adapad (ADAPAD) יש במחזור?

ההיצע הכולל של ADAPAD הוא 1 מיליארד אסימונים. ההיצע בעת הרישום היה 29.5 מיליון עם מחיר זעום של 0.004 דולר, מה שהעניק ל-ADAPAD שווי שוק ראשוני של 118,000 דולר. הפיזור של האסימון התבצע בצורה הבאה:

הפרויקט אינו מפרט מידע או לוחות זמנים על נעילה ושיחרור של נזילות. התמריץ העיקרי למחזיקים ב-ADAPAD  להמשיך להחזיק באסימון הוא החלוקה מחדש של 7.5% ב-ADA מעסקאות מכירה כפי שציינו קודם.

כיצד מאובטחת רשת Adapad?

ADAPAD זמין כאסימון ERC-20 באתריום ואסימון BEP-20 על הבלוקצ׳יין החכם של בינאנס (BSC). הצוות מבטיח שקיפות מלאה ואבטחה ב-IDO על ידי יישום נהלי אימות זהות לקוח KYC (Know Your  Customer)  על המשתתפים

אתריום הוא אחד מהבלוקצ’יין הפופולריים ביותר ותקן הERC-20  שלו הוא הפתרון המתאים כמעט לכל האסימונים בבלוקצ׳יין של אתריום. הוא מאובטח על ידי מנגנון קונצנזוס של הוכחת עבודה שדורש מכורים לכרות אתריום חדש. סדרה של צמתים מבוזרים מאמתת עסקאות ומאבטחת את הבלוקצ’יין של אתריום.

הבלוקצ׳יין החכם של ביינאנס מאובטח באמצעות מנגנון הקונצנזוס של הוכחת החזקה. 21 מאמתים נבחרים כל 24 שעות כדי לאמת עסקאות ולשמור על אבטחת הבלוקצ’יין. המאמתים האלה צריכים להחזיק כמות מסוימת של מטבעות BNB עם Binance כדי להיות זכאים לעשות זאת.

מתי יתחיל המסחר בAdapad?

Adapad  זמין בPancakeSwap וב-Uniswap מ-9 בספטמבר, 2021.

האם Adapad יכול להגיע ל-$1?

Adapad כבר עלה בשוויו מאוד ממחיר המכירה הפומבית שלו של $0.004 ועבר את קו ה-$0.60 בזמן כתיבת שורות אלה. בהתחשב בכך שהוא יצטרך רק להכפיל את המחיר שלו כדי לפרוץ את מחיר ה-1 דולר, נראה בהחלט אפשרי ש-ADAPAD יגיע ל-1 דולר, אם כי זה יהיה תלוי בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים הרחב יותר ובהתפתחות האקולוגית של קרדאנו.

היכן ניתן לקנות Adapad (ADAPAD)?

ADAPAD זמין ב PancakeSwap  [1] (V2), Uniswap V2, ו- Dodo BSC.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו בבקשה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
וורג'
מטבע וורג’ | Verge (XVG) | סקירה [2022]

Verge הוא מטבע קריפטוגרפי ובלוקצ’יין המתמקד בפרטיות, המבקש להציע רשת תשלומים מהירה, יעילה, מבוזרת, המשתפרת על בסיס הבלוקצ’יין המקורי של

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *