תעשיית הקריפטו תופסת תאוצה באירופה

תוכן עניינים
אירופה

מחקר קובע: צעירים באירופה רוצים ללמוד יותר על מטבעות קריפטוגרפיים; מאסטרקארד משלימה רכישה ענקית של חברת קריפטו; הניפטיז מגיעים גם לכדורגל האירופי ; אוקראינה מקדמת לגליזציה של תחום הקריפטו.

מחקר חדש קובע: האוכלוסייה הצעירה באירופה להוטה ללמוד על הקריפטו

כ -56% מבני ה-18-30, שנבדקו שומרים את רוב כספם בחשבונות בנק במזומן, ומאוכזבים שמפספסים השקעות פוטנציאליות בקריפטו, כך עולה מסקר שנערך לאחרונה.

חוסר ידע בקריפטו הוא הגורם המרכזי שמונע השקעות של קבוצה זו, אך רוב הצעירים להוטים ללמוד עוד על קריפטו, כך עולה מסקר שנערך לאחרונה על ידי קרן הבורסה וניהול הנכסים האמריקאית WisdomTree Investments.

הסקר נערך בחודש יולי האחרון, שכלל כ -3,000 אנשים בגילאי 18-30, וכלל שלוש דגימות של 1,000 איש בבריטניה, איטליה וגרמניה. הסקר מראה כי צעירים תופסים נכסי נדל”ן, תכניות חיסכון, נכסי קריפטו ומניות כמקורות העיקריים לתשואה בשקעה לטווח ארוך, עם 22%, 20%, 19% ו -17% בהתאמה.

למרות שחלק מהמשיבים הפגינו נכונות להשקיע בקריפטו, 63% מהנשאלים אמרו שהם לא מבינים כיצד הוא עובד. יחד עם זאת, הם מגלים עניין, כאשר 62% שוקלים לקחת קורס קריפטו על מנת להיות מסוגלים להשקיע בקריפטו בעתיד, כך על פי הסקר.

הגורמים העיקריים, שעולים מהסקר, שיעודדו משקיעים צעירים להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים כוללים לימוד היסודות (38%), אחריו ירידות מחירים שיאפשרו הזדמנויות קנייה (30%) והכרת אנשים נוספים שמשקיעים באותם נכסי קריפטו (30%), נמסר מ- WisdomTree Investments.

ממצאי הסקר מאוששים את התוצאות מסקר דומה שנערך בקרב צרכנים אמריקאים בפברואר 2021, שהראה כי ידיעה מספקת על קריפטו היא המכשול העיקרי לאימוץ גבוה יותר, החשיבות של זה עולה באופן משמעותי על התנודתיות או סיבות אחרות שהוזכרו לעיתים קרובות. 

מאסטרקארד רוכשת את חברת מעקב פעילות הקריפטו CipherTrace

ענקית התשלומים מאסטרקארד רכשה את חברת CipherTrace, אשר סורקת את הבלוקצ’יין לאיתור עסקאות בלתי חוקיות.

רכישת זאת נותנת למאסטרקארד את האפשרות לעקוב אחר פעילות בלמעלה מ -900 מטבעות קריפטוגרפיים. פרטי הרכישה לא נחשפו והסכומים ששולמו טרם פורסמו. אולם, ידועה הערכת שווי של חברה מתחרה – Chain Analysis שעומדת על כ-2 מיליארד דולר.

העסקה הזאת היא סימן נוסף לפעילות חזקה בתחום מעקב הקריפטו מכיוון שממשלות ובנקים מחפשים להגביר את יכולות המעקב שלהם.

בהודעתו אמר סמנכ”ל מאסטרקארד לענייני סייבר Ajay Bhalla, “עם הצמיחה המהירה של האקו סיסטם של הנכסים הדיגיטליים מגיע הצורך להבטיח שהיא מהימנים ובטוחים. המטרה שלנו היא לבנות על היכולות המשלימות של מאסטרקארד ו- CipherTrace תעזור לעשות בדיוק את זה. “

מאסטרקארד
מאסטרקארד מרכזת מאמצים בתחום הקריפטו

מאסטרקארד הגבירה את פעילותה בתחום הקריפטו לאחרונה. בחודש יולי, ענקית התשלומים אמרה כי היא תנסה להשתמש במטבע USDC כגשר בין קריפטו לבין מזומן. בפברואר, מאסטרקארד הודיעה שהיא מתכוונת לתת לסוחרים לקבל קריפטו דרך הרשת שלה עד סוף השנה.

“הפילוסופיה שלנו בנושא מטבעות קריפטוגרפיים היא פשוטה: מדובר בבחירה”, אמר אז סמנכ”ל הקריפטו של מאסטרקארד, ראג’ דהמודהרן. “מאסטרקארד לא כאן כדי להמליץ ​​לך להתחיל להשתמש במטבעות קריפטוגרפיים. אבל אנחנו כאן כדי לאפשר ללקוחות, סוחרים ועסקים להעביר ערך דיגיטלי “.

ה-NFT מגיע לכדורגל האירופי

פלטפורמת הפנטזי בכדורגל Sorare [1] הכריזה על שיתוף פעולה עם ליגת הכדורגל הספרדית (“לה ליגה”) להשקת ניפטיז (NFT) בצורה של כרטיסים סחירים לכל שחקניה. זה יכול להיות מקור הכנסה נוסף לא רע לקבוצות ה”לה ליגה”, שסובלות במיוחד כתוצאה ממשבר הקורונה והספיקו לאבד כמה מהשחקנים המובילים בעולם בעת האחרונה כמו: כריסטיאנו רונאלדו, סרחיו ראמוס וכעת גם ליאו מסי.

Sorare אמרו כי מתכוונים לשתף פעולה עם כל אחת מ -20 ליגות הכדורגל הטובות בעולם עד סוף 2022.

אם תהיתם, ליגת העל שלנו לא ברשימה (בינתיים)…

תהליך לגליזציית הקריפטו באוקראינה מתקדם

נכסי קריפטו הולכים בקרוב לקבל מעמד חוקי באוקראינה. זאת לאחר, שהפרלמנט במדינה העביר חוק מקדם את הנושא באינטנסיביות. החוק יהפוך את הקריפטו לחוקי ויאפשר לאזרחים להצהיר על הרווחים או החסכונות שלהם בקריפטו.

הצעת החוק “על נכסים וירטואליים” הוצגה לראשונה בפרלמנט האוקראיני ביוני 2020 לאחר כשנה של גיבוש על ידי משרד השינוי הדיגיטלי. הוא עבר את קריאתו הראשונה זמן קצר לאחר מכן, אך נשלח בחזרה למספר תיקונים מרכזיים.

הקריפטו בדרך ללגליזציה באוקראינה

כעת בהודעה לעיתונות צוטט סגן ראש הממשלה ושר השינוי הדיגיטלי מיכאילו פדורוב:

“שוק הקריפטו הוא נקודת צמיחה נוספת לכלכלה הדיגיטלית באוקראינה. לגליזציה של נכסים וירטואליים יוצרת את התנאים להשקת שוק חדשני זה באוקראינה. בקרוב, ספקים זרים ואוקראינים של שירותים הקשורים לנכסים וירטואליים, ובפרט מטבעות קריפטוגרפיים, יוכלו לפעול באופן רשמי בתחום השיפוט שלנו “.

עוד נמסר ממשרדו כי מהלך זה גם יסייע לחיזוק הכלכלה המקומית. על ידי משיכת בורסות וחברות אחרות הקשורות לקריפטו יווצרו מקורות מס חדשים. הוא מבטיח כי מיסוי הקריפטו יהיה נח באוקראינה.

למרות שהחוק אינו מאפשר עדיין תשלום בקריפטו, הוא קובע כי חברות יהיו חופשיות להציע שירותים כמו כרטיסי דביט ו- e-pay באמצעות קריפטו – בתנאי שמדובר בהמרות פיאט בזמן אמת.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו בבקשה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
בלוקצ'יין
בלוקצ’יין – הצצה אל עולם המחר

עליית השווי העקבית של הביטקוין ויתר המטבעות הקריפטוגרפיים הביאה אל תודעת הציבור הרחב גם את הטכנולוגיה העומדת מאחוריהם – הבלוקצ’יין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *