קניית ביטקוין בכרטיס אשראי איך לקנות ביטקוין באשראי?

תוכן עניינים
קניית ביטקוין בכרטיס אשראי

אחת הדרכים הנוחות והבטוחות לקניית ביטקוין היא באמצעות כרטיס אשראי. זאת גם השיטה הנפוצה ביותר כיום. מטבע הדברים, ישנו מגוון רחב של פלטפורמות בעולם וגם בישראל המקבלות כרטיס אשראי כאמצעי תשלום. אולם לצד הנוחות והביטחון שאתם מקבלים יש מספר נקודות שיהיה עליכם לקחת בחשבון לפני שאתם מוסרים את כרטיס האשראי שלכם לספק המוכר ביטקוין באינטרנט. במאמר זה נציג את היתרונות והחסרונות של קניית ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי.

אם אתם מעדיפים לצפות בסרטון במקום, בדקו את הסרטון הבא:

יתרונות
חסרונות

קניית ביטקוין בכרטיס אשראי רק מספקים בדוקים

הפופולאריות של הביטקוין גודלת, יותר ויותר אנשים וחברות מעוניינים לקבל בעלות על המטבע. באופן טבעי, יש מי שמנסה לנצל זאת לטובתו ולא תמיד באמצעים כשרים.

כך למשל, תופעה נפוצה ולא נעימה הם אתרי הפישינג. למי שלא מכיר, אתרי פישינג, הם אתרים זדוניים שכל מטרתם להוציא מכם את פרטי כרטיס האשראי. הם מתחזים לנותני שירות כלשהו, במקרה שלנו מוכרי ביטקוין, ומבקשים מכם להשלים את הרכישה המבוקשת ע”י הזנת כרטיס האשראי שלכם. את המוצר בגינו שילמתם לא תראו לעולם…

באופן כללי, יש לנקוט משנה זהירות לפני שמוסרים את פרטי הכרטיס ברשת, על אף ההגנה אותה מספקות חברות האשראי, אתם לא רוצים שיפול לידיים הלא נכונות.

לשם כך, פעלו בזהירות ובערנות, שימו לב שאתם קונים מאתר מוכר ומוביל ולא ממתחזה או אדם פרטי המנסה לשים ידיו על פרטי הכרטיס שלכם. בהמשך המאמר אנחנו מביאים רשימה של ספקים מומלצים, מהם תוכלו לבצע קניית ביטקוין.

אתם רוצים לשמוע על דרכים נוספות להשיג ביטקוין?

מוזמנים לעיין במדריך לקניית ביטקוין במזומן או במאמר על קניית ביטקוין בהעברה בנקאית, תוכלו לבדוק האם מתאפשר לכם לקנות ביטקוין דרך פייפאל וגם להציץ במדריך לכריית ביטקוין.

הכינו את הארנק הדיגיטלי לקבלת הביטקוין

אחסון הביטקוין לאחר קנייתו הוא נושא סופר מהותי. תוכלו לקרוא על זה עוד בהרחבה בכתבה שעוסקת בארנקי ביטקוין.

אתם יכולים, למשל, לבצע קניית ביטקוין בכרטיס אשראי בבורסה בינלאומית מוכרת וגדולה כפי שהמלצנו בסעיף הקודם ולהמשיך לאחסן את הביטקוין על גבי הפלטפורמה של הבורסה. אפשרות זאת די נפוצה. אנחנו לא ממש ממליצים עליה, במיוחד בסכומים גבוהים (אלא אם אתם מתכננים פעילות סחר יומיומית). הביטקוין באמת שלכם ורק שלכם כשהוא מאוחסן אצלכם.

הדרך הנכונה היא להעביר את הביטקוין לארנק דיגיטלי בבעלותכם. אמצעי האחסון האופטימלי יהיה ארנק חומרה קר כגון טרזור או לדג’ר שיספקו לכם את ההגנה המירבית. אם כי יש לזכור, ארנקים אלו עולים כסף. אם מדובר בסכומים נמוכים יחסית תוכלו לבחור לאחסן את הביטקוין שלכם באחד הארנקים האינטרנטיים החינמיים הנפוצים.

ארנק טרזור

5/5

ארנק החומרה המתקדם והבטוח בעולם

ארנק לדג'ר

5/5

ארנק חומרה בטוח, מומלץ ופופולארי במיוחד

קניית ביטקוין בכרטיס אשראי - מקומות מומלצים

כמו בהרבה תחומים אחרים, כך גם רכישת ביטקוין בכרטיס אשראי מחו”ל תהיה מעט זולה יותר ומגוונת יותר מבחינת היצע בהשוואה לחלופות המקומיות. אם אתם מעדיפים לא להתעסק עם בורסות או חברות חלפנות מחו”ל ולקבל שירות בשפה העברית, ישנה גם אפשרות לא רעה בכלל בארץ.

להלן רשימה של מקומות מוכרים ומומלצים המאפשרים רכישה באמצעות כרטיסי אשראי ישראלים:

בורסת ביינאס (Binance)

בורסת הקריפטו הפופולארית הזאת תהיה בחירה מעולה עבור רבים מאיתנו. זאת מכיוון, שהחל משנת 2020 ניתן לרכוש באמצעות כרטיסי אשראי ישראלים באתר ביינאנס. מדובר במהפכה של ממש מכיוון שביינאנס היא אחת הבורסות המובילות בעולם למסחר במטבעות קריפטו. מלבד המבחר העצום של מטבעות אותם ניתן לרכוש, מצטיינת ביינאנס בממשק עבודה נח, ברור ואינטואיטיבי וניתן להשתמש בה למסחר והשקעה.

וכנראה הדבר החשוב ביותר, העמלות אותן גובה בורסה זאת יחסית נוחות, לכן אנחנו ממליצים עליה בחום.

תהליך ההרשמה הוא פשוט למדי, בדומה לכל אתר אחר ברחבי האינטרנט.

ברכישה בכרטיס אשראי ישראלי תתווסף עמלת סליקה בהיקף 2% לעלות העסקה. אם כי, כאמור, הביטחון שנותנת עסקה בכרטיס אשראי עשויה להיות שווה את תוספת המחיר (לרובנו..).

הכנו גם מדריך מפורט למשתמש בבורסת Binance לעיונכם ושימושכם.

יתרונות בינאנס

ביטס אוף גולד Bits of Gold

ביטס אוף גולד Bits of Gold היא חברת חלפנות ישראלית מוכרת וותיקה (פועלת מ-2014) השוכנת בשגרירות הביטקוין שברחוב אחוזת בית 1 בתל אביב. ניתן לרכוש באמצעות כרטיס אשראי גם ביטקוין וגם את’ר. החברה נחשבת שם דבר בתעשיית הביטקוין המקומית וצברה מוניטין חיובי רב.

עמלת הרכישה היא בסך כ-10% ובתוכם נכללת גם עמלת סליקה עבור הסולק של העסקה חברת סימפלקס.

מדובר בעמלות גבוהות יותר מאשר עמלות חו”ל אבל יתכן ששיקול הנוחות של השפה וזמינות שירות הלקוחות שווה את זה מבחינתכם. וכמובן עומדת לרשותכם האפשרות לחסוך כמחצית מהעמלה במידה ותבחרו בתשלום באמצעות העברה בנקאית.

יתרונות ביטס אוף גולד

החלפן צ’יינג’לי (Changelly)

אופצייה נוספת לקניית ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי ישראלי היא דרך חלפן כספים. Changelly היא חברה שקיימת מאז 2016 והפכה לשם מוכר ומרכזי בעולם הקריפטו.
באתר ניתן לבצע רכישת ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי בקלות ובזריזות.

תהליך “הכר את הלקוח” קורה גם פה, אבל לתחושתנו היה פחות מעיק וקפדני בהשוואה לבורסות השונות.
יתרון נוסף של צ’יינג’לי, הוא שברגע שאתם הופכים להיות בעלים של ביטקוין או כל מטבע דיגיטלי אחר, העמלות בגין מסחר בין מטבעות הקריפטו, הופכות נמוכות במיוחד (0.5% בלבד).

צ’יינג’לי בניגוד לבורסות איננו מציע שירותים של אחסון המטבע לאחר רכישתו (ויש שיגידו שטוב שכך…).

 

יתרונות צ'יינג'לי

לסיכום

כל החלופות שהצגנו בכתבה הינן דרכים מומלצות ולגיטימיות לרכוש ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי ישראלי. באופן כללי יש לנהוג בזהירות בעת מסירת פרטי כרטיס האשראי באינטרנט, בטח בכל מה שקשור בקנייה של ביטקוין. יש לקנות רק מספקים מומלצים המאגדים פעילות בקנה מידה נרחב לאורך זמן.

כשאתם קונים ביטקוין בכרטיס אשראי אתם נהנים מאמצעי תשלום נח וההגנה המובנית של חברות האשראי, אך מצד שני קרוב לוודאי שהעסקה תתייקר עקב הצורך לשלם עמלת סליקה, שעשויה להווסף לעמלת הרכישה הבסיסית. תעשו את השיקול שלכם בהתאם להעדפותיכם והיקף הקנייה המתוכנן.

אם מצאתם מאמר זה מעניין, עשויים לעניין אותך גם המאמרים הבאים:

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו בבקשה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
שופינג
מה אפשר לקנות עם ביטקוין?

הפופלאריות של הביטקוין הופכת אותו גם לאמצעי תשלום . המספר הממוצע של תשלומים מאושרים מדי יום עם המטבע הדיגיטלי הוכפל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

× מבצע: 15 דקות שיחת לימוד/יעוץ בחינם!
דילוג לתוכן