קניית ביטקוין בהעברה בנקאית בצורה מהירה, בטוחה וזולה

תוכן עניינים
קופה עם כסף

הדרך הנוחה והזולה ביותר לקנות ביטקוין או אתריום בפעם הראשונה תהיה בהעברה בנקאית. ישנם 2 ספקים בישראל הפועלים כבר שנים רבות, אצלם ניתן לבצע את ההזמנה בצורה בטוחה וללא חששות. אלו הם ביטס אוף גולד, חלוצת המסחר בקריפטו בישראל והפלטפורמה ביטוסי.

מעבר לזה שהכל מתנהל בעברית ובעמלות יחסית נוחות, רבים מעדיפים שכל התהליך יקרה בארץ כדי להימנע מהסברים אחר כך לבנקים ולרשויות המס. לכן, במאמר הבא נסקור בעבורכם את דרכי קניית ביטקוין בהעברה בנקאית המומלצות והבטוחות ביותר בישראל.

שלב מקדים – פתיחת ארנק דיגיטלי

לפני שנרכוש מטבעות דיגיטליים נצטרך לדאוג למקום מתאים לאחסן אותם. ארנק דיגיטלי הוא האמצעי שלנו לשלוח ולקבל מטבעות דיגיטליים כאשר כל ארנק תומך ברשת אחרת ובמטבעות אחרים. לשם כך נצטרך להבין קודם כל מה הם סוגי הארנקים הקיימים.

ארנק קר – נחשב לבטוח והמומלץ ביותר, בעיקר לסכומים גבוהים. רכיב חומרה פיזי מנותק מהרשת.
ארנק חם – מומלץ לאנשים המבצעים טרנזאקציות באופן שוטף למטרת נגישות מהירה, לא מומלץ לאחסון סכומים גבוהים מאחר ולוקה באבטחה מתוקף היותו מחובר לרשת
ארנק נייר- ארנק נייר נועד למי שלא מעוניין לעשות פעולות עם הביטקוין שברשותו זמן רב. ניתן לרשום את ה”סיד” [1] (12\24 מילים) על גבי דף בכתב יד עם כמה עותקים.

ארנקים קרים מומלצים במיוחד:

ארנק טרזור

5/5

ארנק החומרה המתקדם והבטוח בעולם

ארנק לדג'ר

5/5

ארנק חומרה בטוח, מומלץ ופופולארי במיוחד

קניית ביטקוין בהעברה בנקאית

קניית ביטקוין או אתריום בהעברה בנקאית זמינה כיום רק אצל ספקים ישראלים. אנחנו נמליץ לכם על 2 ותיקים ובדוקים שיתנו לכם לבצע את הקנייה בראש שקט ובעמלה יחסית נוחה סביב ה-5%.

בורסת ביטוסי

ישנן בארץ מספר פלטפורמות שמציעות קניית ביטקוין בהעברה בנקאית, חלקן גם באשראי ובמזומן. הבורסה המומלצת ביותר היא ביטוסי (Bit2c).

בורסת ביטוסי היא הבורסה הישראלית הראשונה למסחר בקריפטו המספקת את שירותיה בשפה העברית ובמסחר נוח אל מול השקל ומשיכה לחשבון הבנק. הבורסה עובדת עם המטבעות ביטקוין, אתריום ולייטקוין בלבד. 

בורסת ביטוסי מאפשרת העברה ישירה של רווחים לבנק בקלות וקניית קריפטו באמצעות העברה בנקאית. ביטוסי נחשבת בורסה מאובטחת מאוד ואמינה ומאפשרת לבצע פעילויות באתר בצורה אינטואיטיבית.

העברת כסף

חברת החלפנות ביטס אוף גולד

חברת חלפנות מטבעות דיגיטליים ישראלית ותיקה ונחשבת אמינה ונגישה מאוד. הקנייה דרך ביטס אוף גולד מתבצעת באמצעות הזמנה דרך האתר ולאחר מכן תשלום באמצעות העברה בנקאית, כרטיס אשראי או במזומן בכספומט שלהם. חשוב לציין כי סגירת השער תהיה ברגע התשלום. לאחר מכן תקבלו את המטבע שרכשתם לארנק אותו תזינו באתר.

היכנסו לאתר ביטס אוף גולד והצטיידו בתעודה מזהה, בחרו את המטבע שברצונכם לקנות ואת אמצעי התשלום (העברה בנקאית, כרטיס אשראי, מזומן) ולאחר מכן תידרשו להזין פרטים מלאים ולאשר את החשבון באימייל.

לאחר מכן, תידרשו להעלות צילום תעודת זהות ולחכות בין מספר דקות למספר ימים בהתאם לעומס. לאחר שנרשמתם, הזדהיתם והחשבון אושר ע”י המערכת, היכנסו ל”ארנק שלך” והזינו שם את הכתובת של הארנק שפתחתם בשלב המקדים.

לסיכום, קניית ביטקוין בהעברה בנקאית תהיה שיטה טובה ונוחה להשלים את העסקה. אצל 2 הספקים עליהם אנחנו ממליצים כאן תוכלו להיות בטוחים שהעסקה בטוחה ב-100% וכנראה זאת הדרך הזולה ביותר לקנות ביטקוין בפעם הראשונה מבלי ליטול סיכונים מיותרים בעסקאות מפוקפקות.

 

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו בבקשה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

× מבצע: 15 דקות שיחת לימוד/יעוץ בחינם!
דילוג לתוכן