מי אנחנו?

אתר קריפטונר הוקם במטרה לשתף ידע ומידע בנושאים כגון: ביטקוין, המטבעות הדיגיטליים וטכנולוגיית הבלוקצ’יין. המטרה שלנו להיות הבלוג המוביל בשפה העברית בנושאים אלו.
הצוות שלנו יביא לכם בצורה שוטפת עדכונים וחדשות, מדריכים וסקירות שיכסו את ההבטים הטכנולוגיים והפיננסיים של התעשייה המתפתחת והמרתקת הזאת.
באמצעות קריאה שוטפת של הבלוג תלמדו מדוע כדאי לאמץ את המטבעות הדיגיטליים, איך לעשות את הצעדים הראשונים בפועל כדי לקנות ביטקוין, תבינו מבעוד מועד כיצד להמנע מטעויות של מתחילים (שעשויות לעלות לכם הרבה כסף) ותכירו מגוון מטבעות מעניינים וזירות מסחר מתקדמות.

כמובן נדאג לספק תוכן גם עבור הקוראים היותר מנוסים. נביא אסטרטגיות מסחר והשקעה מתקדמות, נגע בשאלות המיסוי הרלוונטיות ונדון בדרכים למימוש הרווחים מהמטבעות הדיגיטליים בדרך המיטבית.

אנחנו משתדלים להביא מידע עדכני ומדויק ככל הניתן כל הזמן. תעשיית הקריפטו צעירה ודינמית, לכן לעיתים גם המידע צריך להתעדכן בהתאם. אם תתקלו במידע חסר או לא רלוונטי נשמח אם תצרו איתנו קשר באופן פרטי או בתגובות לכתבה. נבדוק ונעדכן בהתאם.

טופס ליצירת קשר

בכל מקרה נשמח לראות אתכם גולשים וקוראים באתר ולשמוע אתכם בתגובות. אתם הרוח הגבית שנותנת לנו את המוטיבציה לחלוק את התשוקה שלנו לגבי עולם הקריפטו עם העולם. בזכותכם אנחנו כותבים ויוצרים תוכן רלוונטי ועדכני ברמה היומיומית.

גילוי נאות: האתר עשוי לקבל בחלק מהמקרים תשלומים בעבור פרסום או שת”פ מול חלק מהגורמים. בכל מקרה המידע שאנחנו מפרסמים מבוסס על חוויה אישית והמלצות שגיבשנו בכוחות עצמנו בדרך של ניסוי וטעייה.

הצוות שלנו

אביעד עומסי

מייסד ובעלים

שותף-מייסד של האתר, בעל נסיון וידע רב בעולם הקריפטו לאחר כ-7 שנים של עשייה אינטנסיבית. יזם המאמין מאוד ברוחות השינוי שמביאה איתה טכנולוגיית הבלוקצ’יין. חי ונושם את התעשייה הזאת ברמה יומיומית ודואג להביא לכם את ה-Best Value Possible מדי יום.

מאיה כספי

יוצרת תוכן ועורכת

בעלת תואר בכלכלה וניהול. נחשפה לעולם הקריפטו לפני כ-3 שנים ומאז זאת אהבה ממבט ראשון. ממשיכה ללמוד ולהתעדכן כל הזמן. מאיה מביאה לכם את התוכן בצורה נגישה ונעימה כך שתוכלו לקרוא וללמוד בכיף.

דוד לוי

מנהל תוכן

דוד עבד בעבר בסטארט אפ העוסק בפיתוחים על בסיס טכנולוגיית הבלוקצ’יין. הוא מביא את הידע הטכנולוגי שנותן לכם הקוראים ערך מוסף. בעזרתו של דוד תוכלו לקבל הבנה טובה יותר של הטכנולוגיה מאחורי המטבעות והרשתות וללמוד את היתרונות והחסרונות של כל מיזם.

נועם בר מגן

מתכנת

זהו נועם המתכנת שלנו, שמהווה חלק בלתי נפרד מהצוות. הוא דאג להקמת האתר. כעת הוא דואג  לתחזוקתו והטמעת שיפורים וכלים חדשים לשימושכם. באופן מפתיע גם נועם חולק את התשוקה שלנו לעולם הקריפטו ומאמין גדול בטכנולוגיה מאחוריה.

כתובת לתרומות

אם אתם נהנים מהתכנים המובאים לכם על ידינו נשמח לקבל תרומה שתשמש לתחזוקת האתר לארנק האיתריום הבא: