עורך דין קריפטו

עולם הקריפטו עדיין בחיתוליו ויכול להיות מאוד מבלבל, לכן המון אנשים מחפשים חוות דעת מקצועית, אבל איך בוחרים עורך דין קריפטו שאפשר לסמוך עליו?

נתחיל מהעובדה שאולי אתם כבר יודעים – כל מי שמוגדר תושב ישראל מחויב לדווח על כל פעולות ההמרה, המכירה והעברה של מטבעות הקריפטו שביצע. כאשר גם פעולות פחות נפוצות כגון כריית ביטקוין (או מטבע אחר), קבלת שכר במטבע קריפטו וקבלת תשלומי ריבית, חייבים להיות מדווחים לרשויות המס.

מדוע חשוב לדווח?

אמנם נתקלנו לא פעם באנשים שמזלזים בחובה זאת משום מה בכל הנוגע למטבעות הקריפטו מתוך הנחה שגויה שלא יעלו עליהם או סתם מחוסר ידיעה…
אבל כקוראי אתר זה מוטב שתכירו, חוסר בדיווח עשוי לגרור אתכם לחקירות עבירות מס ואפילו הגשת כתב אישום פלילי בגין העלמת מס או עבירת מס אחרת! אז כמובן שכל אחד יש לו את מערכת השיקולים שלו אבל לדעתינו מוטב לא להגיע למקומות האלו בכל מקרה.

כך שאם רכשתם מטבעות דיגיטליים ועתה אתם מבקשים לממשם ו/או ביצעתם בהם פעולות כלשהן של החלפה או המרה בעצם יצרתם ארוע מס.

זה הזמן הנכון להוועץ בעורך דין מומחה ביטקוין וקריפטו, שידע להנחות אתכם ולהבטיח כי ההתנהלות שלכם חוקית ולגרום לכם לדווח בצורה מלאה ושקופה על כל מה שמתבקש וחייב בדיווח.

אם אתם רוצים שנמליץ לכם על עו"ד קריפטו מעולה, השאירו הודעה כאן ונחזור אליכם בהקדם

סימן שאלה

צריכם עורך דין? יש גם צד חיובי

שימו לב, עורך דין ביטקוין טוב שמכיר את התחום היטב גם ידע איך לגרום לשלם את המינימום מס החוקי הנדרש על פי דין. אין לזלזל בנקודה זאת שכן רוב המיסוי בנוגע לפעולות הבסיסיות לאנשים פרטיים עומד על 25% מהרווח שנוצר אבל (זה אבל חשוב), הוא יכול להגיע גם עד ל-50% במקרים מסוימים.

 

מורווח אבל מודאג
מורווח אבל מודאג?

נושא המיסוי נמצא כעת בשלביו הראשוניים יחסית, המדיניות הרגולטורית משתנה כל הזמן ופסקי דין חדשים ומעניינים צצים כל הזמן. בשל כך, מדובר על עניין מאוד מאוד מורכב, אשר אסור לכם להזניח ופשוט להניח ש”יהיה בסדר”.

לסיכום, יש חשיבות גדולה בעבודה בצמוד עם עו”ד מומחה בעולם הקריפטו. המלצה זאת תקפה עבור כל שלב בפעילות, מהתחלת השקעה והמסחר בטח אם אתם כבר הסתבכתם ונמצאים בהליכי חקירה או תביעה מול רשות המיסים.

חשוב להעזר גם ביועץ מס קריפטו לצורך חישוב אומדן המס הצפוי לנו מבעוד מועד.

מעוניינים בליווי אישי בחינם?
כל שבוע בקריפטונר אנחנו עושים הגרלה בין כל חברי קבוצות הפייסבוק והטלגרם שלנו והזוכה מקבל שיחת ייעוץ של שעה בחינם עם אביעד עומסי שותף-מייסד קריפטונר (שווי השיחה ₪400)

בשיחה תוכלו לשאול כל שאלה בנושא שקשור למטבעות דיגיטליים, משאלות למתחילים וצעדים ראשונים עד אסטרגיות מסחר מתקדמות.

מה צריך לעשות כדי להצטרף?
פשוט להצטרף לאחת הקבוצות שלנו בקישור למטה.
ההגרלה מתבצעת בכל יום שלישי פעם בשבוע.