עומדים להפסיק לכרות אתריום – ויטליק בוטרין סיפר מתי הרשת תעבור לאלגוריתם הוכחת בעלות.

תוכן עניינים
ארנק ביטקוין חם

על המעבר של אתריום לאלגוריתם Proof-of-Stake, במקום Proof-of-Work הנוכחי, דובר כבר זמן רב, אך עד כה זה לא קרה. עם זאת, זה הולך לקרות בקרוב. כך אמר ויטליק בוטרין עצמו.

במהלך ועידת קריפטו שנערכה בשנחאי, אמר בוטרין כי המעבר של רשת אתריום לאלגוריתם POS יתבצע באוגוסט. בעבר תוכנן לרבעון השני של השנה (ולפני כן נדחה פעמים רבות), אך כעת הוכרז תאריך חדש. במקרה של נסיבות בלתי צפויות, העדכון יידחה בחודש-חודשיים, אך זה בהחלט לא האינטרס של הרשת לעכב את המשך יישום ה-Proof-of-Stake.
לאחר המעבר מאלגוריתם הוכחת עבודה הנוכחי לאלגוריתם החדש, לא יהיה צורך יותר בכורים ובכוח המחשוב שנוצר על ידם כדי לתחזק את רשת האתריום, הרשת תהיה נתמכת על ידי מאמתים – כלומר, פשוט הבעלים של המטבע הקריפטוגרפי. אלגוריתם הוכחת בעלות הוגן יותר, אמין יותר, מהיר יותר, והכי חשוב, הרבה פחות מבזבז אנרגיה.

לפיכך, לא נשאר הרבה זמן לכורי מטבעות קריפטוגרפיים לכרות אתר. יש דעה שאחרי המעבר לאלגוריתם הוכחת הימור, העלות של אתריום עשויה לרדת מעט, אבל אז היא בהחלט תגדל. בינתיים, עבור 1 אתר המחיר הוא פחות מ-$2,000.

ויטליק בוטרין

עוד אמר יוצר של הבלוקצ’יין ומטבע הקריפטו אתריום בטוויטר שהוא כבר לא מיליארדר. “אגב, אני כבר לא מיליארדר”, כתב בשרשור תגובה בפעילות הטוויטר של היזם אילון מאסק ומנכ”ל אמזון לשעבר, ג’ף בזוס.
לפי בלומברג, הונו של ויטליק בוטרין בסוף השנה שעברה נאמד ב-1.5 מיליארד דולר. המיליארדר לשעבר בעצמו לא ציין דבר, אבל לא קשה לנחש מה הסיבה לירידה בהון: מאז נובמבר 2021, ערך המטבע הקריפטוגרפי ירד ב-55% – משיא של 4,735 דולר ל-1,980 דולר כרגע כחלק מהירידות הכלליות בשוק.

בלוקצ'יין קריפטו אמור לקחת את תעשיית הספורט מעבר לפריטי אספנות NFT

מחקר שנערך על ידי אחת מ-4 חברות רואי החשבון הגדולות בעולם Deloitte הדגיש את הפוטנציאל הבלתי מנוצל של האקו סיסטם של הקריפטו עבור שווקים חדשים נוספים בעולם הספורט.

אסימוני מעריצים ו-NFT הוצגו לראשונה לתעשיית הספורט כדי להגביר את מעורבות האוהדים באמצעות פריטי אספנות ומנגנוני הצבעה. עם זאת, בענקית הפינטק Deloitte צופים שהתעשייה תאמץ עוד יותר את טכנולוגיית הקריפטו ובלוקצ’יין במהלך השנים הקרובות:
תוך הדגשת מגמות נכנסות בתעשיית הספורט, דו”ח תחזית תעשיית הספורט של Deloitte לשנת 2022 מצפה לעלייה בסופו של דבר בחידושים התומכים בבלוקצ’יין, וכתוצאה מכך “השימוש ב-NFTs, קריפטו, אסימוני אוהדים ורכישת מנויים וכרטיסים למשחקים יגדל ויתפתח”.

מעבר ל-NFTs, דלויט מצפה שתעשיית הספורט תתחיל בקרוב לקשר בין צופים לכרטיסי מנוי דרך הבלוקצ’יין. כמובן זה יאפשר זיהוי וודאי של בעל המנוי ומניעת זיופים ורמאויות. מעבר לכך, ניתן ליצור הכנסות חדשות למועדוני הספורט, כאשר חוזים חכמים [1] יאפשרו לייעל את התהליכים הקשורים לתמחור דינמי של כרטיסים.

בנוסף, המחקר של Deloitte חשף כי NFTs זירזו את המיזוג בין העולם הפיזי והווירטואלי בספורט. התחום חם והצפי כרגע הוא הכנסות של למעלה מ-2 מיליארד דולר בעסקאות NFT הקשורות לספורט בשנת 2022 בלבד.

אוהדים

שוק דובי ממשיך כרגע ל מרבית המטבעות

הקורלציה בין הנפילות בבורסות ושל הביטקוין ממשיכה איתנו שבוע נוסף. שווקי המניות בארצות הברית נותרו במגמה דובית משמעותית. כך למשל, מדד הדאו ג’ונס נמצא במסלול השבוע השלילי השמיני ברציפות.
שווקים דוביים, אף שהם כואבים בטווח הקצר, נוטים להיות הזדמנויות קנייה טובות למשקיעים לטווח ארוך. עם זאת, חשוב לזכור שכאשר יתחיל שלב השורי הבא, לא כל המטבעות יחזרו למה שהיו ויתכן שתהיינה הזדמנויות השקעה חדשות.

לכל שוק שוורי יש בדרך כלל קבוצה חדשה של מובילים. לפיכך, על הסוחרים לנסות לזהות את מטבעות הקריפטו המובילים את השוק במקום להתמקד במפסידים הגדולים ולהמתין להתאוששותם.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו בבקשה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
בלוקצ'יין
בלוקצ’יין – הצצה אל עולם המחר

עליית השווי העקבית של הביטקוין ויתר המטבעות הקריפטוגרפיים הביאה אל תודעת הציבור הרחב גם את הטכנולוגיה העומדת מאחוריהם – הבלוקצ’יין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *