מהו מסחר סווינג בקריפטו?

תוכן עניינים
תוצרי הבלוקצ'יין

מסחר סווינג זו אסטרטגיית מסחר ידועה הכוללת מינוף רווחים לטווח קצר עד בינוני של נכס נתון. באופן כללי, למסחר יש יתרונות וחסרונות. בעוד שתחזית פיננסית ארוכת טווח מאפשרת לנו לחפש צמיחה מצטברת, היא גם גורמת לנו להימנע מתנודות בטווח הקצר. עם זאת, יש הרבה מה להרוויח מפעילות קצרות טווח וזה בדיוק המקום שבו מסחר סווינג מנצל את היתרון. על ידי צמצום חלון המסחר, ניתן יותר בקלות לנצל הזדמנויות ומגמות שהשוק מזמן – מה שמאפשר להרוויח רווחים יפים.

מה זה מסחר סווינג?

הרעיון הבסיסי של מסחר סווינג כולל החזקת פוזיציה לתקופה קצרה כדי לנצל את התנודות בשוק או את ה”תנופות”. השקעה באמצעות אסטרטגיה זו מסייעת ליצירת רווח בגיבוש וביצוע אסטרטגיה קצרת טווח. מסחר בסווינג נעשה בדרך בחלון הזדמנויות מצומצם. הרווחים שנוצרו אולי אינם משמעותיים בפני עצמם, אבל רווחים קטנים מרובים מכמה תנודות יכולים לעזור לבנות תשואה ניכרת.

אדם עם לפטופ

איך מרוויחים מזה כסף?

ניתוח לטווח קצר הוא קריטי בכל הנוגע למסחר בסווינג. במקום להסתכל על מגמות ראשוניות לאורך חודשים ושנים, סוחרי סווינג מתמקדים במגמות קצרות יותר לאורך שבועות או ימים. ניתוח ברמת פני השטח עוזר להעריך את הפוזיציה שצריך להחזיק. משם, כל שנותר זה לתזמן בדיוק את הפעולה בתוך חלון מסוים.
כפי שניתן לצפות, זה הופך ניירות ערך עם מגמה קבועה ללא מושכים במיוחד. נכסים שנויים במחלוקת או מגמתיים, לעומת זאת, יימצאו מתאימים לאופי קצר המועד של מסחר בסווינג. תרשימי נרות, היסטוריית מחירים ורמות התנגדות הן רק חלק מהשיטות שיכולות לעזור ליצור תחזית של מגמה. ברגע שתושג תנועת מחיר רצויה, סוחר סווינג עשוי להפסיק להחזיק במניה ולמכור אותה.

מסחר יומי לעומת מסחר בסווינג - מה ההבדל?

על פניו מסחר יומי ומסחר סווינג עשויים להישמע די דומים. שתיהן אסטרטגיות מסחר שיוצרות רווח מתנודות שוק במסגרות זמן קצרות. עם זאת, בניגוד לדעה הרווחת, יכולים להיות הבדלים משמעותיים בין שני סוגי המסחר.
ראשית, המסחר היומי, כפי שהשם מרמז, מוגבל לטווח זמן של יום אחד. המשמעות היא שמגמות המסחר יצטרכו להיות מוגבלות לעד מספר שעות בלבד. פוטנציאל התנועה של המחיר במהלך החלון הזה אומר שפוטנציאל הסיכון גבוה בהרבה.

כדי להישאר רווחיים, סוחרי יום מסתמכים על לימוד נתונים בקפידה רבה כדי לתכנן אסטרטגיה של העסקאות שלהם. סוחר המשתמש באסטרטגיה זו יצטרך להיות מעורב יותר בתהליך הניתוח שלו. הם יצטרכו לפקח על הביצועים של הנכס שלהם לפי שעה כדי להבטיח שהם עושים את המהלכים הנכונים. עד סוף היום, בין אם ברווח או בהפסד, הסוחר יוותר על הפוזיציה כחלק מהאסטרטגיה שלו.
מצד שני, מסחר בסווינג לוקח תפקיד הרבה פחות פעיל בחייו של סוחר. הניתוח של הטקטיקה הזו הוא הרבה יותר רחב ונוטה להיות קצת פחות טכני. כתוצאה מכך, לתחזית תנועות מחירים לוקח כמעט תמיד יותר זמן להתגבש. סוחרי יום יכולים להשתמש בניתוח טכני, ניתוח יסודי או שילוב של שניהם כדי ליצור את התחזיות שלהם. זה מביא לאסטרטגיה פשוטה יותר שאינה קבועה למסגרות זמן ספציפיות.

קניית מטבעות וירטואליים

כמובן שלכל אסטרטגיה יש סיכונים משלה. עם מסחר בסווינג, הפוטנציאל לסיכון שוק בין לילה יכול להיות גבוה, במיוחד אם המחירים ספוקלטיביים. זה משאיר את סוחרי הסווינג חשופים להפסד אם הם לא מסוגלים לפקח על הפוזיציה שלהם. פתרון אפשרי לצמצום החשיפה הוא גיוון הפורטפוליו, זה יכול להפחית סיכונים במידה מסוימת.

מסחר בסווינג בקריפטו

עבור נכסים כמו מטבעות קריפטו, שיטת המסחר בסווינג יכולה להיות מאוד רלוונטית. ראשית, הקריפטו רגיש מאוד לספקולציות בשוק, מה שמאפשר לו לקבל תנודות גדולות במחיר. ניתוח קונבנציונלי יכול לעתים קרובות לא להספיק כשזה מגיע לאמידת המגמות של מטבע קריפטו מסוים. עם זאת, נראה שניתוח וחיזוי של מגמות קצרות עובד תמיד טוב יותר בטווח הארוך.
כשזה מגיע לאסטרטגיות מסחר, לעולם לא יהיה פתרון אחד שמתאים לכולם. שיטות ספציפיות פונות ליחידים על סמך העדפותיהם, תקופות ההחזקה, החוזק שלהם ועוד. אבל, אם אתם מחפשים להתחיל לסחור בצורה רצינית, מסחר סווינג יכול להיות משהו שיהיה לכם שווה להכיר ולבחון.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו בבקשה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
משתמש בארנק ביטקוין
פתיחת ארנק ביטקוין

דרך אחסון נפוצה למטבע הפופולארי, בדומה לכסף ה”רגיל” הינה בתוך ארנק. רק שאת הביטקוין אנחנו מאחסנים בתוך ארנק דיגיטלי. בתור

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *