מטבע ה-SHIB עלה בכמעט 50% בערכו בשבוע האחרון

תוכן עניינים
בורסת מסחר

המהלך קרה על רקע זה שמשקיעי הקריפטו הראו התלהבות על רקע העלייה הקלה של המטבעות הגדולים יותר כגון הביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים.
המטבע כבר עלה לרמת מחיר של 0.000011, לפני שירד לרמה של 0.0000094 דולר בזמן כתיבת שורות אלה, כאשר הסוחרים מימשו חלק מהרווחים על רקע האטה מסוימת של השוק.
טבלאות המחירים של המטבע מלמדות על תמיכה ב-$0.0000082 והתנגדות ב-$0.000011 במקרה של תנודות נוספות בזמן הקרוב. עם זאת, חשוב לזכור שמטבע ה-SHIB ירד ב-89% משיא כל הזמנים שלו, שהיה באוקטובר אשתקד. האסימון היה בעל שווי שוק של כ-5.5 מיליארד דולר בזמן כתיבת שורות אלו.

וזהו שוויו הנוכחי:

אנליסטים מסוימים טוענים שהטירוף הספקולטיבי הניע את מחירי ה-SHIB ולא היה פה בסיס ממשי לעלייה מהסוג הזה.
“מה שקורה לאחרונה מרמז למשקיעים כי עברנו את התחתית עם הביטקוין וגם האתריום לאחרונה וכי השוק עשוי להיות מוכן להתאוששות קצרת טווח”, אמר אדסון איילון, מנהל מוצר בחברת גידור המתמחה בקריפטו, והוסיף “סנטימנט מסוג זה מחזיר את האמון אצל הספקולנטים, שהרי בגלל היעדר תועלת אמיתית, SHIB מושך ספקולנטים”.
נימה דומה הביע, מייסד ריפל, בראד גארלינגהאוס, כששם את האופי הספקולטיבי של מטבעות ממים כמו DOGE ו-SHIB במוקד במהלך הופעה בפורום [1] Point Zero שנערך בשוויץ ביום רביעי האחרון.

בכל מקרה, יש מי שגם חובב מטבעות ממים, כמו למשל האיש העשיר בעולם, מנכ”ל טסלה, אילון מאסק, שהוא תומך דוג’קוין ידוע. הוא חזר והדגיש את חיבתו למטבע הממים מוקדם יותר השבוע. “אני ממשיך לתמוך בדוג’קוין” הוא אמר. והוסיף כי הוא ממשיך לקנות את האסימון.

זוהי תמונת המצב של הדוג’קוין נכון לכרגע:

יש לומר שחלק מהבאזז שעורר השבוע ה-SHIB עשוי להיות מוצדק. הוא הגיע כאשר המפתחים מאחורי מערכת מטבעות הבולטת פרסמו הודעה ביום ראשון שעבר, שהציגה שינויים באופן השימוש באסימון באקו סיסטם שלה BONE בפלטפורמת ShibaSwap.
BONE משמש כאסימון ממשל והאסימון העיקרי הנפלט כתגמולים. הוא יקבל כעת ייעוד חדש מכיוון שניתן יהיה לשלם בו עמלות לביצוע פעולה בפרוטוקול Shibarium הקרוב, פרוטוקול שכבה 2 על גבי Shiba Inu שיתמוך בפריסה ובפיתוח של אפליקציות מקוריות.

אז בין אם אתם חובבי מטבעות ממים וחושבים שהם חסרי תכלית, או מתנגדים להם, יהיה מעניין לעקוב אחר ההתפתחויות בשבועות הקרובים.

 

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו בבקשה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
ביטס אוף גולד
ביטס אוף גולד (Bits of Gold)

ביטס אוף גולד (Bits Of Gold) הוקמה בשנת 2013 והיא חברת חלפנות המטבעות הדיגיטליים הראשונה בישראל ומאפשרת מסחר במטבעות BTC

בלוקצ'יין
בלוקצ’יין – הצצה אל עולם המחר

עליית השווי העקבית של הביטקוין ויתר המטבעות הקריפטוגרפיים הביאה אל תודעת הציבור הרחב גם את הטכנולוגיה העומדת מאחוריהם – הבלוקצ’יין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *