מומחים בכנס פינטאק יוקרתי חוזים שמחיר הביטקוין יעבור השנה את ה-80 אלף דולר

תוכן עניינים
ביטקוין מעל לדולר

לדעת המומחים יעד ה-80 אלף דולר לביטקוין יושג בעתיד הקרוב ממש. מדובר על עלייה של 28% ביחס לרמות מחיר הנוכחיות – מהלך זה צפוי לתת בוסט חיובי לכל שוק הקריפטו בעתיד הקרוב.
הגורמים שצוינו כסיבות המרכזיות לסנטימנט החיובי כללו:
סביבת מאקרו נוחה, מוצר בסיסי מעולה הנשען על קהילה תומכת ויסודות איתנים ואירוע מאוד חיובי של אישור תעודות סל מבוססות ביטקוין, שהתרחש לאחרונה בארצות הברית. כל אלו אמורים להקפיץ את הביטקוין לשיאים חדשים. חברי הפאנל צופים כי הביטקוין יגיע למחיר הגבוה בכל הזמנים ברבעון זה, כך על פי סקר של מומחי תעשיית הפינטק שנערך לאחרונה על ידי Finder (חברת פינטאק גלובלית המסייעת בקבלת החלטות פיננסיות נבונות על בסיס טכנולוגיה).

על פי הסקר, שייצג את דעת מומחים מתעשיית הפינטק ומנה 50 אנשים, צפוי הביטקוין להגיע לשיא של קצת יותר מ -80 אלף דולר ברבעון הזה לפני שיסיים את השנה בסביבות 72 אלף דולר. מטבע הדגל הדיגיטלי נסחר ביום שלישי ב -62,600 דולר.
התחזיות הללו נשמעות מבטיחות ואתם מוזמנים להגיב, האם לדעתכם יעלה הביטקוין בכ-30% בזמן הקרוב? בכל מקרה אנחנו נתאזר בקצת סבלנות ונמשיך לעקוב בעניין אחר ההתפתחויות בעת הקרובה.
הפאנל של Finder [1] כלל שורה ארוכה של אנשים בתפקידי מפתח כגון: מנכ”ל התפעול של Cypherpunk Holdings, דניאל קאווי, מנכ”ל ביטקוין רזרב, ניק אורייבסקי, מנהל קראקן, ג’ונתן מילר, אנליסט המחקר ארקאן, וטל לונדה, וקי יאנג ג’ו, מנכ”ל CryptoQuant. שבעה פרופסורים מאוניברסיטאות מרחבי אסיה, אירופה ואוסטרליה חלקו את השקפותיהם.

האם הביטקוין יגיע בקרוב למחיר 100 אלף דולר?

למרות שהיעד שעולה מהכנס חוזה שהביטקוין ימשיך במסלול שורי ברבעון הקרוב, אבל הוא הרבה מתחת לרמת המחירים הנחשקת בת שש הספרות שרבים מהאנליסטים סבורים שהיא לא רק אפשרית אלא סבירה. תחזיות מסטנדרד צ’רטרד ובלומברג מצביעות על כך שמחיר $ 100,000 לביטקוין עשוי להפוך למציאות כבר השנה בשל שילוב של גורמים טכניים, בסיסיים והרחבת אימוץ המטבע.
למען האמת, בטווח הארוך, מלבד אבן הדרך הפסיכולוגית, יעד המחיר הזה לביטקוין אינו ממש חשוב. הרבה יותר מעניין את המשקיעים לדעת מתי מחזור השוק הנוכחי יגיע לשיאו, האם השיא הזה עדיין לא הגיע.
המעורבות של המוסדיים בביטקוין מואצת בחמשת השבועות האחרונים, מה שמהווה סימן משכנע כי השוק השורי התחדש לאחר הירידה שנרשמה בקיץ. על פי אנליסט הרשת ווילי וו, השלב הבא של שוק הביטקוין יהיה “תנודתי” יותר מתקופות השוריות הקודמות, מה שמרמז על אופק זמן ארוך יותר למחזור הנוכחי.

השקת תעודות סל מבוססות ביטקוין – אירוע היסטורי

הודעה רשמית מפתיעה על אישורן של קרנות הסל של הביטקוין של הרשות לניירות ערך האמריקנית, והעומד בראשה גרי גנסלר, הקפיצה את מחירי הביטקוין ושיפרה את הסנטימנט כלפיו. מדובר בחדשות של ממש בשוק הקריפטו. משהו ששאפו יזמי הקריפטו להשיג שנים ארוכות הפך סופסוף למציאות. מדובר למעשה בחותמת של הרשות לני”ע כי מדובר בנכס מפוקח מן המניין שמושך משקיעים סולידיים וכבדים.
תעודת סל היא תעודת התחייבות הדומה לאיגרת חוב ומונפקת על ידי תאגיד פיננסי (כגון בית השקעות). התעודה נסחרת בבורסה לניירות ערך ומאפשרת למשקיע לעקוב אחר נכס בסיס כגון: מדדי מניות, מדדי איגרות חוב, שערי מטבע חוץ, סחורות והחל ממש לאחרונה גם ביטקוין. עוד צעד קטן לעבר הקונצנזוס הכללי.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו בבקשה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *