טוויטר מתכננת להוסיף את הביטקוין כאפשרות תשלום

תוכן עניינים
ג'ק-דורסי

טוויטר מעוניינת בקרוב לאפשר למשתמשים לתת טיפ ליוצרי תוכן באמצעות ביטקוין בעקבות העדכון האחרון לתכונת Tip Jar. מדובר ב”צנצנת” למתן טיפים ליוצרי תוכן שכבר פעילה אבל עדיין לא תמכה בתשלומים בקריפטו. כך על פי דיווח של MacRumors מיום שלישי.
קוד בגרסת הביטא האחרונה של טוויטר (גרסא ניסיונית שעדיין לא זמינה למרבית הגולשים) מציג כי תמיכה בביטקוין תתווסף לשירות הטיפים של הפלטפורמה שהושק במאי השנה.
העדכון מצביע על כך שהמשתמשים יקבלו הדרכה בביטקוין, הכוללת פרטים על Lightening Network (רשת הברק היא רשת תשלומים שבנויה כשכבה-שניה על גבי ביטקוין, ומאפשרת העברות ביטקוין בין אדם לאדם במהירות עצומה כמעט ללא עמלה). העדכון גם אומר שידרש חשבון Strike כדי להשתמש בתכונה.
כמו כן, ינתנו הדרכות מקיפות על ארנקים התומכים בביטקוין עבור משתמשי טוויטר.

צנצנת-טיפים

אינטגרציה בין מטבעות קריפטוגרפיים ופלטפורמת המדיה החברתית הפופולארית התבשלה כבר מזה זמן מה, לאור התמיכה העצומה של מייסד טוויטר ואפליקציית התשלומים סקוור, ג’ק  דורסי [1], בביטקוין. למעשה, הוא עומד בהבטחה מלפני כחודש וחצי כאשר הכריז שישלב את רשת הברק בתוך הפלטפורמה של טוויטר.
חיזוק נוסף למימוש המהלך מהווה העובדה שטוויטר פרסמה לאחרונה משרות פנויות באגף התשלומים שלה ליועץ משפטי בכיר וקצין ציות רגולציה ראשי, בשתי המשרות מציינים כי חייבים ניסיון בקריפטו בצורה ברורה.

זהו צעד נוסף שעושה הביטקוין בדרך אל הקונצנזוס ואימוצו כאמצעי תשלום מין השורה.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו בבקשה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *