הטוקן של סולנה כמעט שילש את ערכו באוגוסט

תוכן עניינים
סולנה

LUNA של Terra ו- ADA של Cardano זינקו גם כן כשבעיות הסקלביליות המוכרות של האתריום (מגבלות על היקפי הפעילות הכוללת) דחפו את המשקיעים להעלות ספקולציות על יורשים אפשריים.
מחירו של אסימון SOL עלה באוגוסט ב -195% ל -108 דולר, וכעת יש לו שווי שוק של 33.7 מיליארד דולר, והוא נכנס אל בין 10 המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים בעולם, בהתבסס על נתוני הבורסות. רק השנה, הנכס זינק פי 62.
אסימון LUNA של Terra, עוד בלוקצ’יין של חוזה חכם, גם הוא כמעט שילש את מחירו באוגוסט, ושווי השוק שלו עלה לכ-13 מיליארד דולר.

ביצועים טובים במיוחד רשם הטוקן – Cardano (ADA) שהכפיל את עצמו במהלך החודש, ואחריו  Polkadot (DOT) עם תשואה של 75% במהלך החודש האחרון.

יש לציין שכתבנו על כל המטבעות הללו בחודשים האחרונים ואף המלצנו על הסולנה במסגרת המטבעות הדיגיטליים המומלצים (לדעתינו) – אז שווה לעקוב 😊.

שוק שוורי

סולנה השיקה גם את ה- Hackathon הגלובלי שלה, ב -31 באוגוסט, אשר יתמקד בפיתוח Web 3.0, DeFi, משחקים ו- NFTs. בעוד שחלק מהסוחרים והמגיבים בטוויטר שיערו כי האירוע מרמז שריפת אסימונים קרובה, דוברת סולנה אמרה כי השמועה היא שקרית.

האם אפשר להספיד את האתריום? לדעתנו, לא כל כך מהר.
אתריום הוא ביתם של קהילת הפיתוח הפעילה ביותר בין רשתות חוזה חכמות ופעילות DeFi, כמו גם שוק OpenSea NFT [1] הצומח במהירות. אבל הרשת נאבקת בעומס ובתשלום עמלות גבוה שנובע מכך.
“אתריום חווה דמי עסקאות הולכים וגדלים בתוך טירוף ה- NFT, ואולי מושכים יותר משתמשים לרשתות אחרות”, כך על פי דו”ח של Arcane Research. “עם זאת, באקו סיסטם של DeFi באופן כללי, אתריום נשאר המוביל הברור, ונראה שלא סביר שכל פרוטוקול אחר יהרוס את עמדתו של אתריום בעתיד הקרוב.”

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו בבקשה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

× מבצע: 15 דקות שיחת לימוד/יעוץ בחינם!
דילוג לתוכן