הודלינג: האם השוק הדובי מלחיץ את סוחרי הקריפטו הותיקים?

תוכן עניינים
מורווח אבל מודאג

למרות אי הוודאות שהביא השוק הדובי שאנחנו חווים לאחרונה, הנתונים מראים שרוב הסוחרים בביטקוין משתמשים באסטרטגיית מסחר פשוטה מאוד כבר יותר משנה: הודלינג.

על פי נתונים מפלטפורמת ניתוח המסחר TipRanks, בעוד שהסממנים ממשיכים להיות דוביים לקראת העתיד הקרוב, 62% מהארנקים החזיקו ביטקוין ללא תזוזה במשך שנה ומעלה. 32% מהארנקים החזיקו ביטקוין במשך חודש עד שנה. ויש רק קבוצה קטנה של אנשים המחזיקים פחות מחודש – הם רק 6%.

מלבד האחזקה, האתר הראה גם את ניתוח הרווחיות שלו בהחזקת ביטקוין. על פי הנתונים, בקרב המחזיקים הנוכחיים, 48% נמצאים ברווח מול כמות זהה של מחזיקים בהפסדים. הנתונים גם הדגישו ש-4% הנותרים אינם ברווח ולא בהפסד.

נרות יפניים

בעוד המחיר של הביטקוין חווה כמה ירידות לאחרונה, כמעט רבע מההיצע במחזור נשאר בארנקים. ב-18 באוגוסט, המדדים הראו ש-24% מאספקת הביטקוין נותרה ללא תזוזה במשך חמש שנים לפחות, מה שמצביע על כך שלמחזיקים לטווח ארוך אין כוונה למכור, גם לא במהלך שוק דובי.

סקר שנערך לאחרונה על ידי פלטפורמת מחקר השוק Appinio (1) הראה כי 55% ממשקיעי הקריפטו החזיקו בהשקעות הקריפטו שלהם למרות המכירה המסיבית שקרו לאחרונה בשוק. מבין משתתפי הסקר, 40% מאמינים שביטקוין הוא עדיין הזדמנות ההשקעה הטובה ביותר בשלושת החודשים הקרובים.

זאק בורק, מייסד NFT Marketplace Mintable, שיתף לאחרונה את מסע הקריפטו שלו כמו גם את אסטרטגיית המסחר שלו. הוא אמר שימשיך לרכוש ולערום אתריום עד שיהיה לו מספיק בשביל קניית מגה יאכטה.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו בבקשה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

× מבצע: 15 דקות שיחת לימוד/יעוץ בחינם!
דילוג לתוכן