הביטקוין ושוק הקריפטו בעלייה שבוע שני ברציפות

תוכן עניינים
ביטקוין מוזהב

אם מסתכלים על החודש האחרון ברמה שבועית ניתן לראות שבמשך 3 שבועות מתוך 4 האחרונים עלה הביטקוין ואיתו כל שוק הקריפטו, ומספק תקווה למשקיעים שאנחנו בתחילתו של גל עליות מתמשך.

זאת למרות סימנים מדאיגים המגיעים מכיוון ארצות הברית לאור הירידה בתוצר הגולמי שנרשמה זה רבעון שני ברציפות – משמעות הדבר שהכלכלה האמריקאית נמצאת במצב של מיתון.

הביטקוין לעומת זאת סיים את השבוע בעלייה יפה של 5% ועם הרבה מסכים ירוקים כבר שבוע שני ברציפות.

וזהו מצבו כעת:

מי שהחליט לקנות ביטקוין במהלך הסופ”ש שילם מחיר סביב  ה-24 אלף אלף דולר. עלייה של 1% ב-24 השעות האחרונות, אם כי יש תנודתיות בין הטווח החיובי לשלילי במהלך היום. אם כי לביטקוין יש עוד דרך ארוכה על מנת לפצות על אובדן ערך של כ-50% ביחס לשוויו בתחילת השנה – אך עדיין המגמה מעודדת.

המתאם במהלך 30 הימים האחרונים בין מחירי הביטקוין ומדדי המניות בארה”ב וגם המניות רשמו שבוע חיובי. מדד ה- S&P 500 עלה ביום שישי ב-1%, ומדד הדאו ג’ונס עלה ב-0.9%.

המחיר של אתריום אמנם רשם ירידה מסוימת בימים האחרונים אך סך הכל היה לו שבוע חיובי מאוד עם צמיחה של 12% במחיר ברמה השבועית. 

אלטקוינים אחרים נסחרו במגמות מעורבות כאשר צ’יינלינק עלה ב-12%, פולקאדוט ב-4.5% ואילו מספר אלטקוינים קטנים יותר רשמו דווקא ירידות.

בכל מקרה, יתכן ו”חורף הקריפטו” מתקרב אל קיצו ואנחנו נמצאים בתחילת שלב של שינוי מגמה.

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו בבקשה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
שופינג
מה אפשר לקנות עם ביטקוין?

הפופלאריות של הביטקוין הופכת אותו גם לאמצעי תשלום . המספר הממוצע של תשלומים מאושרים מדי יום עם המטבע הדיגיטלי הוכפל

טלפון נייד
צ’יינג’לי (Changelly) המדריך המלא

צ’יינג’לי (Changelly) הוא חלפן מטבעות דיגיטליים שהגיח בשנת 2016 במטרה להקל על תהליך המרת מטבעות דיגיטליים וקנייתם. הוא נותן אפשרויות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *