ביטס אוף גולד (Bits of Gold)

תוכן עניינים
ביטס אוף גולד

ביטס אוף גולד (Bits Of Gold) הוקמה בשנת 2013 והיא חברת חלפנות המטבעות הדיגיטליים הראשונה בישראל ומאפשרת מסחר במטבעות BTC ו-ETH בלבד. מאז שהוקמה, אף עברה משוכה קשה של מאבק משפטי עם בנק לאומי על סגירת חשבון הבנק שלהם.

בשנת 2019, הם יצאו המנצחים במשפט ואף נמצאים בפיקוח של רשות שוק ההון ומשרד האוצר ומחזיקים ברשיונות סחר, מה שמעיד על האמינות שלהם בכל הנוגע לחוקיות התהליך, דבר שיכול להקל בעתיד על הפקדת כספים שהתקבלו דרך ביטקוין או אית’ריום שנקנה דרכם.

ביטס אוף גולד מציעים לנו פלטפורמה קלה, אמינה, חוקית ובעלת תהליך זיהוי מלא כולל פרטי חשבון בנק, אך יחד עם זאת אפילו לא מחזיקה במפתחות הפרטיים שלנו.

במאמר הבא נסביר את לרכוש ביטקוין ואיתריום דרך ביטס אוף גולד צעד אחר צעד כי בתור ישראלים חייבים להכיר אותם, בעיקר מי שמתכוון להצהיר על הרווחים לרשויות המס.

יתרונות

חסרונות

תהליך הקנייה דרך ביטס אוף גולד

באמצעות האתר ניתן לקנות בהעברה בנקאית או בכרטיס אשראי ישירות. קניה בכספומט לא דורשת הזמנה באתר, אבל ניתן להירשם ואז לגשת ישירות לשגרירות ולבצע את הרכישה במקום לאחר ביצוע תהליך הזדהות.

הקנייה דרך ביטס אוף גולד מתבצעת באמצעות הזמנה מראש ולאחר מכן תשלום באמצעות העברה בנקאית, כרטיס אשראי או במזומן באחד מהסניפים. חשוב לציין כי סגירת השער תהיה ברגע התשלום. לאחר מכן תקבלו את המטבע שרכשתם לארנק אותו תזינו באתר.

חשוב להדגיש כי העמלה ברכישה באמצעותאשראי היא גבוהה ומגיעה ל-10-11% וברכישה בכספומט כ-5%, הכל תלוי בסכום הקנייה שלנו, נסביר בהמשך.

 

שלב מקדים – פתיחת ארנק דיגיטלי

על מנת לרכוש מטבעות דיגיטליים נצטרך לפתוח ארנק דיגיטלי מתאים. אם נושא האבטחה חשוב לכם, הארנקים המומלצים ביותר יהיו ארנקי אחסון קר. הם לא מחוברים לאינטרנט ויגנו על הקריפטו שלכם בצורה הטובה ביותר. הארנקים הטובים ביותר שיש כרגע הם הטרזור והלדג’ר שמציעים לצד האבטחה המקסימאלית, ממשק נח ותמיכה במטבעות מרובים.

ארנק טרזור

5/5

ארנק החומרה המתקדם והבטוח בעולם

ארנק לדג'ר

5/5

ארנק חומרה בטוח, מומלץ ופופולארי במיוחד

אם תעדיפו אופציה חינמית, ניתן להתקין ארנק חם לטלפון או למחשב לרוב בחינם, אולם חלופה זאת פחות בטוחה כאמור ופחות מומלצת כשמדובר בסכומים גבוהים.

ביטס אוף גולד - הרשמה

מה שכיף במערכת של ביטס אוף גולד זה שהכל סופר פשוט ונוח. זאת בהחלט אפשרות מעולה לקניית ביטקוין או אתריום במיוחד בפעם הראשונה (אבל לא רק…) כשהכל נשמע מאיים ומסובך.

אז בשלב ראשון לוחצים על הלינק להרשמה:

ניכנס לאתר ביטס אוף גולד  ונלחץ על הרשמה. לאחר מכן נכניס את המייל והסיסמה שאנחנו בוחרים ונאשר את מייל האימות שנקבל.

הרשמה לביטס אוף גולד

מילוי פרטים אישיים

מיד לאחר ההרשמה תופיע בפנינו אפשרות למילוי הפרטים האישיים ותעודת הזהות שלב אחרי שלב. אימות החשבון לוקח בין כמה דקות ליום עסקים אחד.

פרטים אישיים

ניתן גם ללחוץ על הפרופיל שלנו ולהעלות צילום תעודת זהות ישירות לפרופיל.

פרופיל

נדפדף מעט למטה בפרופיל שלנו ונמלא את פרטי חשבון הבנק והכתובת הציבורית של הארנק שלנו.

נמלא את פרטי הארנק שלנו ונשים לב איזה ארנק אנחנו מגדירים, ארנק BTC או ארנק ETH, נזין את הכתובת הציבורית של הארנק ונרשום את שם הארנק על מנת לעשות לנו סדר.

חיבור ארנק

לאחר מכן נמלא את פרטי חשבון הבנק שלנו, ההליך הינו חובה כדי להעביר ולקבל כספים ולא ניתן לרכוש באמצעות העברה בנקאית ללא פרטי החשבון תחילה.

חיבור בנק

קנייה ומכירת ביטקוין ואתריום

כמו שהזכרנו קודם, בביטס אוף גולד צריכים לבצע הזמנה ולאחר מכן לבצע תשלום בשיטה הנבחרת – מזומן, אשראי או העברה בנקאית.
לביצוע ההזמנה נחזור לעמוד הראשי ונבחר בקנייה ולאחר מכן נמלא את הפרטים ואופן הרכישה.

קניית מטבעות דיגיטליים

בדוגמה אנו מעוניינים לרכוש ביטקוין בשווי 3,000 ש”ח באמצעות כרטיס אשראי. ניתן לראות בצד שמאל את שער הביטקוין והעמלה לפי שיטת התשלום הנבחרת. בתום העסקה יועברו המטבעות לארנק שהגדרנו בתחילת התהליך.

מספר נקודות שחשוב לשים לב אליהן ברכישה בביטס אוף גולד:

  1. ניתן לרכוש בכרטיס אשראי בסכומים שבין 1000-49,999 ש”ח, העברה בנקאית החל מ-750 ש”ח, ורכישה במזומן בסכומים שבין 20-5,000 ש”ח.
  2. נעילות שערים בעבור הזמנות מתבצעות ברגע התשלום ולכן בהעברה בנקאית האישור יתבצע רק בשעות הפעילות של החברה בכל שעה עגולה לאחר קבלת התשלום – לכן לא מומלץ לבצע פעולות בסופי שבוע.
  3. בתשלום במזומן נעילות השערים יתבצעו במעמד התשלום בסניף (שגרירות הביטקוין – Google Maps), בתשלום בכרטיס אשראי בתום הרכישה ולא יאוחר משעתיים.
  4. בהפקדות ומשיכות בנקאיות החשבון באתר חייב להיות על שם המוטב בבנק בלבד.
  5. עמלת רכישה בכספומט – 5%, עמלת העברה בנקאית – 5.95%, עמלת אשראי  – 10%

אם תרצו לקרוא על אפשרויות נוספות לרכוש ביטקוין בעמלה נמוכה לחצו על הלינק.

קניית ביטקוין ואתריום דרך הכספומט של ביטס אוף גולד

ביטס אוף גולד הקימה כספומט ביטקוין ואתריום בשגרירות הביטקוין, אחוזת בית 1 ת”א (שגרירות הביטקוין – Google Maps). יש להגיע לכספומט בשעות הפעילות בימים א’-ה’ בשעות 10:00-16:00 מצויידים בתעודה מזהה ובכתובת הארנק שלכם או קוד QR המפנה לכתוב הארנק.

שימו לב שאתם מכניסים כתובת ארנק מתאימה לביטקוין או לאתריום, אחרת תוכלו לאבד את המטבעות – לא לשלוח ביטקוין לארנק אתריום ולא אתריום לארנק של ביטקוין.

לאחר סריקת ה-QR או הזנת כתובת הארנק והזדהות, תוכלו להכניס שטרות (בין 20-5,000 ש”ח) והביטקוין או האתריום ישלחו לכתובת הארנק שלכם.

לסיכום

ביטס אוף גולד נחשבת לחברת החלפנות האמינה והבטוחה בארץ, במיוחד לאור שיתוף הפעולה והשקיפות שלהם מול רשויות המס במדינה, הממשק מאוד פשוט ונוח ולמגיעים בשעות הפעילות אף יתלווה נציג לאורך כל תהליך הרכישה או הקנייה.

ביטס אוף גולד מציעים לנו קנייה ומכירת ביטקוין ואית’ריום בכל הדרכים האפשריות והנוחות ביותר, אמנם עם עמלה מעט גבוהה באשראי 10%, אך הם גם מציעים עמלה נוחה בבחירת קנייה בהעברה בנקאית ולמי שזה נח מבחינה גיאוגרפית יש גם את הכספומט וכל אחד יבחר את הדרך שמתאימה לו בהתאם לסכום. חשוב לציין שהם לא מחזיקים את המפתחות הפרטיים שלנו ושולחים את המטבעות ישירות לארנק הפרטי שלנו.

 

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו בבקשה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *