איך קונים מטבע ריפל – קניית XRP

תוכן עניינים
ריפל

הריפל כאחד ממטבעות הקריפטו המובילים עשה לעצמו שם בעיקר הודות לאמון שרוכשת לו המערכת הבנקאית. משם נגזר השווי הנוכחי. המשך אימוץ מהיר של הטכנולוגיה שריפל מציעה ע”י המערכת הפיננסית העולמית יסייע לעליית שווי המטבע.
אם אתם מאמינים שכך יהיה, מוטב להוסיף את ריפל לפורטפוליו המטבעות הדיגיטליים שברשותכם.

למה לקנות ריפל?

הריפל הוא אחד המטבעות הבולטים בתעשייה. אולי יש שיגידו בולטים לרעה. הסיבות שאנחנו כותבים זאת הן בעיקר כי: יש משפט שמתנהל בארה”ב נגד החברה ובגלל שיש חברה מסחרית מאחורי המטבע עם מטרה ברורה למקסום רווחים. השאלה האם מקסום הרווחים יהיה על חשבון המשקיעים…

מצד שני, השווי הכולל של המטבע במחזור כיום עומד על למעלה מ-60 מיליארד דולר, וגם חשוב מכך, הוא פותר בעייה אמיתית לבנקים ומוסדות הפיננסיים ולכן מאומץ על ידם בהתלהבות. אז אולי בכל זאת כדאי? תצטרכו להחליט בעצמכם.
באופן כללי, בדומה להשקעה במניות בה ההשקעה הנבונה ביותר לאורך זמן היא פשוט במדד (הודות לפיזור הסיכון) כך גם בהשקעה בקריפטו, פורטפוליו מגוון הוא אפשרות לא רעה.

אלו ביצועי המטבע בתקופה האחרונה:

איך מבצעים קניית ריפל?

קודם כל תכירו, הסימול של המטבע ריפל הוא XRP אז זה בעצם מה שאתם רוצים לקנות.
ישנן מספר שיטות לבצע קניית המטבע ריפל העומדות בפני הלקוח הישראלי. אמנם, זה לא פשוט כמו לקנות ביטקוין אבל עדיין לא עניין מורכב במיוחד בימינו.

הכינו את הארנק

במידה ואתם מתעניינים ברכישת ריפל, אניח שכבר יש ברשותכם מטבעות קריפטו נפוצים יותר כמו הביטקוין או האתריום. 
אז אם אתם מאחסנים את הביטקוין שלכם בארנקים חינמיים או באתר הבורסה בה עשיתם את הרכישה הראשונית, תעשו חושבים, ככל שאתם מגדילים את היקף נכסי הקריפטו בידיכם כך הופך להיות חכם יותר לעבור לארנק חומרה קר כגון טרזור או לדג’ר המומלצים בחום ומספקים אבטחה מקסימאלית.
כמובן ששני ארנקים אלו תומכים גם במטבע הריפל. אבל כמובן זה עניין שעליכם להחליט עליו בעצמכם – האם תהיו מוכנים להשקיע כסף (החל מכ-50 אירו) ברכישת ארנק חומרה קר שמספק אבחה מקסימאלית.

ארנק טרזור

5/5

ארנק החומרה המתקדם והבטוח בעולם

ארנק לדג'ר

5/5

ארנק חומרה בטוח, מומלץ ופופולארי במיוחד

מבחינת ארנק חם אינטרנטי חינמי יש מגוון אפשרויות אותן ניתן למצוא ברחבי הרשת.

ספקים אפשריים לקניית ריפל

חשוב לבחור בספק אמין ולנקוט אמצעי זהירות בסיסיים על מנת להשלים את עסקת הקנייה של מטבע הקריפטו בהצלחה ולא להעקץ.

בורסת המסחר ביינאנס

באופן כללי זוהי הבורסה המומלצת ביותר כיום ללקוח הישראלי. היקף מסחר העצום, כמות הלקוחות האדירה והממשק הנח האינטואיטיבי עושים אותה לבחירה מאוד הגיונית. דרך בינאנס תוכלו לקנות ריפל במגוון אפשרויות כגון העברה בנקאית או תשלום בכרטיס אשראי (ישראלי). במקרה של רכישה בכרטיס אשראי תחול עליכם עמלת הסליקה בנוסף לעמלת הרכישה הקבועה.
שימו לב, תוכלו לרכוש בבינאנס ריפל גם באמצעות הביטקוין או האתריום שברשותכם ואז זה ללא עמלת סליקה יקרה.

חלפן הכספים Changelly

זהו ספק מומלץ במיוחד נוסף. חלפן מטבעות דיגיטליים המאפשר רכישה של מטבעות XRP בדולרים. העמלות בהחלט סבירות, הרכישה היא פשוטה, מהירה ובטוחה. מקום בטוח ואמין שקיים כבר תקופה ממש ארוכה כך שאתם יכולים היות רגועים אם אתם קונים ריפל משם.

קנייה מאנשים פרטיים בישראל

זאת אפשרות נוספת. היתרון שלה הוא שהיא כנראה תהיה הזולה ביותר ואולי יתרון נוסף למי שזה עשוי להות משמעותי, ניתן לבצע את העסקה במזומן. ההסתייגות נובעת מכך שעליכם לסגור עם המוכר של הריפל את השער בו תתבצע העסקה. נושא זה די מהותי כי השערים נקבעים כתוצאה מפעילות הסחר בבורסות ועשויים להיו שונים. יש לסגור נקודה זאת מראש.
את המוכר ניתן למצוא בקבוצות פייסבוק (כמו הקבוצה שלנו למשל), טלגרם וואטסאפ העוסקות בנושאים של סחר במטבעות קריפטו. לאחר שתכירו את המוכר המיועד תנקטו מספר אמצעי זהירות מתבקשים על מנת לא ליפל קורבן לתרגיל עוקץ: תבדקו את זהות המוכר, תקבעו להפגש במקום ציבורי ומרושת במצלמות (בית קפה לדוגמא), חכו לאישור הסופי של העסקה ותראו שהריפל הגיע סופית לארנקכם לפני מסירת התשלום לצד השני.
באופן כללי, אנחנו פחות מאמינים בשיטה זאת. הרי הסיכוי שימצא מוכר ריפל הגון בסמוך לאזור מגוריך המוכר בדיוק את הסכום בו אתה מעוניין, הוא די נמוך. ובלי תנאים אלו קשה להוציא כזאת אל הפועל.

קניית ריפל - סיכום

תלמדו ותכירו היטב את החסרונות והיתרונות של המטבע ואת הסיכונים בהשקעות באופן כללי. ואם לאחר לימוד מעמיק תגיעו להחלטה לבצע קניית ריפל אז המלצתנו תפעלו בצוה מסודרת: קודם כל תכינו ארנק חומרה קר, לאחר מכן, תגשו לבורסה או חלפן מוכרים המציעים ריפל. כמו אחת האפשרויות שהבאנו בכתבה, שם תוכלו להשלים את העסה בבטחה.

אין באמור המלצה לרכישה או השקעה במטבע כזה או אחר. שוק הקריפטו תנודתי מאוד. יש ללמוד היטב את התחם היטב לפני ביצוע ההשקעות.   

אם אהבתם את המאמר שתפו אותו בבקשה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *